Мальдівські острови – казкове місце для відпочинку

Мальдівські острови саме казкове місце для відпочинку, ті хто вже побував там обов’язково захоче повернутися туди знову і знову. Розташована Мальдівська республіка в Індійському океані на південь від Індії, на відстані 700 кілометрів від південного заходу Шрі-Ланки. Складається вона з безлічі коралових острівців.

Першими кому вдалося оселиться на Мальдівських островах виявилися дравиди древній народ виходом з Індії і Шрі-Ланки. Згодом на острови почали висаджуватися перси і араби, які зуміли прив’язати місцевому населенню іслам. Пізніше на ці землі вступили португальці і заснували тут свій флот, але мальдівці недовго терпіли завойовників і розігнали чужинців. Свої спроби завоювати острова виявляли і голландці, але у них так нічого і не вийшло. А ось Великобританія все-таки зуміла влаштуватися на Мальдівських островах і встановити свій протекторат, але тривало це не довго, мальдівці збунтувавшись розгромили аеропорт і виголосили незалежність.

Субекваторіальний мусонний клімат Мальдівських островів дозволяє відпочивати тут цілий рік, адже погода тут завжди спекотна. У зимовий період температура ніколи не опускається нижче + 17 градусів за Цельсієм, а влітку не перевищує + 37. Для туристів тут створені всі умови, щоб забутися від міської суєти і зануриться в казковий світ краси і затишку. Ви можете скупатися в чистій і теплій воді, відпочити на білосніжному пляжі, а після цього відвідати SPA-салони, де Вам зроблять масаж з ароматизованими маслами і Ваша шкіра повністю заспокоїться від денного засмаги під впливом жаркого сонця. Для любителів активних видів відпочинку на Мальдівських островах представлений широкий спектр послуг, а це: катамарани, пляжний волейбол, снорклінг, водні лижі, віндсерфінг, теніс, дартс, більярд і багато іншого. Для фанатів дайвінгу тут так само створені всі умови, щоб Ваше занурення стало для Вас незабутнім, адже багата і неповторна фауна притягує знову і знову. Безліч екскурсоводів можуть організувати для Вас відвідування рибальських селом, плавання на субмарині, неймовірну екскурсію на гідросамалоте, відвідування пам’яток архітектури та багато іншого. Все це зробить Ваш відпустку незабутнім і казково красивим.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.