Конкурсна комісія вибере фіналістів першого етапу міжнародного конкурсу з парку Росія

Завершився перший етап міжнародного конкурсу на створення концепції і фінансової моделі тематичного парку Росія. Реєстрація проходила з 6 серпня по 1 вересня 2013 року на офіційному сайті міжнародного конкурсу(http://parkrus.ru). Всього зареєструвалося 180 претендентів з 41 країни. У списку зареєстрованих – компанії з Росії, США, Нідерландів, Італії, Великобританії, Японії і інших країн. Зараз йде аналіз заявок організатором конкурсу на відповідність вимогам конкурсної документації.

Усі зареєстровані претенденти повинні були надати заявочні документи, до складу яких входила інформація, що підтверджує досвід роботи за останні п’ять років по проектах, які мають схожі з парком Росія ключовими показниками, якістю і складністю проектних рішень, а також дані про учасника, портфоліо робіт, мотиваційний лист.

13 вересня відбудеться перше засідання конкурсної комісії, на якому будуть вибрані учасники другого етапу, після чого фіналісти приступлять до розробки концепції і фінансової моделі парку, і, вже до кінця 2013 року буде визначений проект-переможець.

До складу експертної ради і конкурсної комісії входять фахівці з різних країн світу, професійними сферами яких є ландшафтна архітектура, музейні технології, містобудування, урбаністика, фінанси і ін. Результати кваліфікаційного відбору будуть оголошені на прес-конференції, яка пройде за підсумками першого засідання конкурсної комісії в Російському географічному товаристві. Про дату і час проведення прес-конференції буде повідомлено додатково.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.