Лижні курорти перебільшують довжину своїх трас

Багато європейських гірськолижних курортів не такі великі, як вони стверджують. Нове дослідження показало, що деякі з найбільших гірськолижних курортів Європи перебільшують довжину своїх трас до 150%. Лижники і сноубордисти часто вибирають курорт, звертаючи увагу саме на довжину трас. Але Крістоф Шрае, викладач з адміністрації гірськолижних курортів, спростував багато достоїнств курортів. Використовуючи систему цифрового картографування, він виміряв довжину по середині траси, враховуючи вигини і повороти. Потім ці значення він порівняв з інформацією, наданою щорічним лижним путівником.

В результаті було виявлено, що більшість курортів, у тому числі і деякі з найбільших в Європі, перебільшують довжину своїх гірськолижних спусків на 150%. Курорт Три долини у Франції, що часто називається найбільшим у світі, має 493 км трас – набагато більше інших гірськолижних курортів, – але на 22% менше, ніж офіційні дані. Швейцарський курорт Чотири долини вказує довжину більше на 120%. Між тим, курорт Санкт-Антон, Австрія, виявився одним з найчесніших, перебільшуючи усього на 3%.

Ще один австрійський курорт Шладминг став єдиним курортом, що заявляє меншу довжину, ніж є насправді – вони стверджують, що довжина трас складає 121 км, хоча насправді – 131. Дейв Уоттс, співредактор видання Where to Ski and Snowboard, говорить: Важко повірити, але усі ці курорти просто брешуть або, можливо, помиляються в розмірах своїх спусків, тому ми спробували з’ясувати, яким чином вони отримують ці цифри.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.