П’ять безкоштовних мобільних додатків для мандрівників

Смартфон, на відміну від паперової карти або словника, завжди поруч з власником і готовий до роботи. Так чому б не використати його можливості в подорожах ?! Ми підібрали п’ятірку безкоштовних додатків, які точно допоможуть в організації відпочинку.
Смартфон, на відміну від паперової карти або словника, завжди поруч з власником і готовий до роботи. Так чому б не використати його можливості в подорожах ?! Ми підібрали п’ятірку безкоштовних додатків, які точно допоможуть в організації відпочинку.

П'ять безкоштовних мобільних додатків для мандрівників

Skyscanner

Платформа: iOS, Android, Windows, Blackberry

Один з найбільш простих і зручних сервісів для швидкого пошуку і покупки авіаквитків. У варіанті мобільного застосування реалізовані функції, яких немає на основному сайті, наприклад, функція Explore, яка допоможе тим, хто не визначився з напрямом своєї подорожі. Обертаючи віртуальний глобус, можна побачити найдешевші пропозиції авіаквитків. Додаток зберігає історію пошуку, а функція “Ціновий графік” покаже вам зміни вартості квитків за вказаний період.

TripAdvisor

Платформа: iOS, Android, Windows, Palm

Одне з найпопулярніших і найбільш скачуваних мобільних додатків для мандрівників. Містить практично всю необхідну туристові інформацію: від пошуку авіаквитків до опису готелів, ресторанів, розваг і визначних пам’яток за напрямками, включаючи відгуки і оцінки відвідувачів. Додаток сподобається і тим, хто любить ділитися своїми враженнями: в ньому зручно залишати відгуки, ставити оцінки і завантажувати фотографії.

“Гарячі тури”

Платформа: iOS, Android, NX-OS (Nexus)

Додаток являє собою стрічку гарячих пропозицій від тисячі російських туроператорів практично по будь-яких напрямах з детальним описом кожного: країна, дата вильоту, кількість днів, ціна. Розробники заявляють, що всі пропозиції відбираються вручну фахівцями турбізнесу. Сервіс позбавить вас від необхідності годинами шукати відповідний гарячий тур або чекати вигідних цін на путівку. Тут жеможно дізнатися, де купити вподобаний вам турпакет, або залишити заявку на підбір туру.

“Аероекспрес”

Платформа: iOS, Android, Windows

Офіційне мобільний додаток перевізника “Аероекспрес” дозволяє купувати квитки на курсують між московськими вокзалами та аеропортами поїзда, використовуючи банківську карту або рахунок мобільного телефону. При цьому для проходу через турнікети роздруковувати квиток не потрібно, достатньо піднести до зчитувача мобільний пристрій з відображеним на екрані QR-кодом. При покупці двох і більше квитків реалізовано зручне перемикання між ними за допомогою функціонального слайдера. Зі свого мобільного пристрою можна ознайомитися з розкладом Аероекспрес Москви, Владивостока і Казані, а зміни відстежувати за допомогою push-повідомлень.

Booking.com

Платформа: iOS, Android, Windows

Мобільний додаток для пошуку та бронювання готелів по всьому світу. Зручний фільтр дозволить деталізувати потрібні вам критерії пошуку. Додаток повністю русифіковане: все назви готелів і напрямків доступні російською мовою. Туристичний ваучер можна здійснити за допомогою банківської карти або через службу підтримки, а підтвердження про бронювання приходить на e-mail або в SMS. Додаток на платформі iOS підтримує інтеграцію з додатком Passbook, що робить його ще зручніше у використанні.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.