Залізничні квитки

Квиток — документ, що засвідчує присутність деякого права в якої-небудь певної особи або пред’явник квитка. Дія квитка може поширюватися на певний час або не мати термінів.

Залізничні квитки

Проїзний квиток — документ, що підтверджує право особи на проїзд на будь-якому транспорті. Зустрічаються проїзні квитки як для одноразового застосування, так і для застосування певне число раз або протягом певного періоду. При застосуванні одноразового квитка кінцевий позначається спеціальним чином або вилучається, щоб їм неможливо було скористатися повторно.

Електронний квиток

Електронний квиток або e-ticket — це спеціальний електронний документ, що підтверджує договір складений пасажиром і компанією-перевізником. Якщо Ви хочете білети на поїзд купити в Україні, тоді обов’язково відвідайте сайт за посиланням! Тут Ви зможете придбати квитки у будь-яких напрямках прямо на сайті! Потрібно ввести лише місце Вашого відправлення і призначення, а також час, після чого система сама підбере Вам потрібні квитки! Електронний квиток — являє собою цифровий запис безпосередньо в базі даних компанії-перевізника, що містить ідентифікаційні дані пасажира, дані про замовлення і ранг замовлення, і позначає присутність у пасажира права скористатися службою компанії-перевізника, а також присутність у компанії-перевізника обов’язків надати послуги пасажиру в обсязі та на умовах договору перевезення.

Документи

В якості підтвердження про завершення договору перевезення пасажир отримує бланк замовлення в електронному вигляді, що містить дані про замовлення та перелік послуг. Але для того, щоб пройти реєстрацію на рейс і скористатися службами компанії-перевізника, як правило, абсолютно досить пред’явити документ, що засвідчує фігуру пасажира. Бланк замовлення служить лише допоміжним, довідковим матеріалом.

Впровадження зчитувачів QR-коду

Впровадження спецтехнології електронного квитка на залізничному транспорті вимагає підтримки кілька факторів. По-перше, це потреба оснащення всіх поїздів зчитувачами QR-коду. По-друге, потреба пред’являти бланк квитка для зчитування QR-коду (у відмінність від авіаційного квитка, де бланк кожного є лише довідковою інформацією для самого пасажира) і, відповідно, друку бланка, його зберігання або збереження QR-коду на мобільному пристрої.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.