Медичний і лікувально-оздоровчий туризм на LUXURY Leisure

C 17 по 20 вересня в МВЦ Крокус Експо відбудеться головна туристична подія осені – Московський міжнародний осінній тиждень професіоналів турбізнесу MATIW 2013, у складі якої пройдуть: 19-а міжнародна туристська виставка ВІДПОЧИНОК/Leisure; 9-а міжнародна виставка і конференція з ділового туризму і корпоративних заходів MIBEXPO Russia; 8-а міжнародна виставка ексклюзивного туризму LUXURY Leisure.

У 2013 на виставці LUXURY Leisure значно виросте спеціальна експозиція лікувально-оздоровчого і медичного туризму Medical Tourism, SPA Health. На ній будуть представлені вітчизняні і зарубіжні спа-курорти, санаторії і талассо-центри, а також медичні клініки і діагностичні центри.

У сегменті лікувально-оздоровчого туризму уперше братимуть участь Сеулський національний туристичний офіс, який представить 8 кращих клінік. Бангкок госпіталь Пхукет детально ознайомить з програмами лікування в Таїланді. Детальну інформацію про лікування і оздоровчі програми можна буде отримати у експонентів з Австрії, Словенії, Ізраїлю, Італії, Індії, України.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.