Cathay Pacific : подорож із зими в літо по спеціальних тарифах бізнес-класу

Авіакомпанія Cathay Pacific Airways нагадує, що зараз кращий час планувати зимові подорожі і пропонує спеціальні тарифи бізнес-класу на перельоти по захоплюючих напрямах в Азію.

Китай, Таїланд, В’єтнам, Малайзія, Камбоджа, Японія – а куди б ви хотіли відправитися цієї зими? З 16 вересня по 31 жовтня включно мандрівники можуть придбати квитки бізнес-класу на рейси авіакомпанії в Санью(о.Хайнань), Ханой, Хо Ши Мін, Куала Лумпур, Пхукет, Бангкок за спеціальним тарифом 1500 EUR*; у Сиемриеп, Токіо, Осаку, Нагою, Саппоро, Фукуоку, Окінаву – за тарифом 1600 EUR*.

Спеціальна пропозиція поширюється на вильоти з Москви з 08 листопада 2013 року по 31 березня 2014 року включно(за винятком періоду новорічних свят). Тарифи Cathay Pacific Airways з вильотом з Москви комбінуються із спеціальними тарифами S7 при вильоті з Санкт-Петербургу, Нижнього Новгорода, Казані, Самари, Волгограду, Ростова, Калінінграду, Пермі, Уфи, Краснодару, Анапи, Астрахані, Сочі, Владикавказу, Єкатеринбургу, Тюмені, Сургута, Новосибірська і Улан – Уде. Єдиний авіаквиток оформляється на бланку Cathay Pacific Airways. Зверніть особливу увагу на тариф між Москвою і Санкт-Петербургом/ Казанню/ Нижнім Новгородом – він складає 0 євро!

* Вартість вказана для перельоту туди-назад. Без урахування зборів аеропортів і паливних.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.