Russian Tourism Road Show відбудеться в Хейхе

У період з 23 по 27 вересня відбудеться друга частина Russian Tourism Road Show і третій форум по співпраці у сфері туризму між регіонами Росії і Китаю, повідомили журнал TRN в Ростуризме. Основні заходи проходитимуть в прикордонному до Росії місті Хейхе(провінція Хейлунцзян). У рамках російсько-китайського форуму обговорюватимуться найбільш актуальні питання розвитку двосторонніх взаємовідносин в туристичній сфері. У тому числі мова піде про створення сприятливого інвестиційного середовища, відбудуться презентації інвестпроектів у сфері туризму російських регіонів і китайських провінцій.

Учасникам зустрічі буде представлений російсько-китайський проект Великий Амур, нові туристичні маршрути – Міста-близнюки, Острів Великий Усурійський і оздоровчі зони регіонів обох країн. Також відбудеться обговорення перспектив розвитку річкового круїзного туризму між двома країнами, розглядатимуться питання страхового захисту двосторонньої співпраці в зовнішньоекономічній діяльності. Окрім цього, в ході форуму пройдуть переговори з російських і китайських інвестиційних проектів, передбачається підписання підсумкових документів і угод.

Довідка: Довідка: Хейхе – міський округ в провінції Хейлунцзян, найпівнічніше місто Китаю. Розташований на березі Амура, навпроти російського міста Благовєщенська, з яким пов’язаний регулярним річковим повідомленням. Його назва в перекладі з китайської мови означає – чорна річка. Це одне з важливих прикордонних міст Китаю. Населення складає близько 530 тис. чоловік. Площа території 10 кв.км. Хейхе нестримно розвивається: будуються цілі житлові мікрорайони, промислові підприємства, готелі, банки, офіси, ресторани, торгові центри.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.