Туристам в Іматрі не дадуть заблукати

У Іматрі планують удосконалити систему інформації для туристів. Оновлені довідкові послуги для туристів включатимуть як традиційні брошури, так і електронні інформаційні табло, стійки інформації, нові сайти і додатки. Керівник проекту в Центрі розвитку регіону Іматра Юхо Сорьенен говорить, що модернізація потрібна, оскільки незабаром близько 20 туроператорів з Центральної Європи, у тому числі з Німеччини і Швеції, приїдуть знайомитися з Іматрою. Вони спеціалізуються на активному туризмі.

Сорьенен вважає, що основна мета проекту – забезпечити доступність, своєчасність і точність даних : Турист хоче отримати інформацію тоді, коли йому треба. Якщо він в Саймаа шукає причал, щоб поплавати на човні, він не піде в центр за довідкою. Найстрашніше – це невірна інформація, говорить Сорьенен. Запитуючи, наприклад, співробітника готелю або місцевого жителя про місця цікавих подій, турист ризикує отримати помилкову відповідь. Точки інформації будуть представлені паперовими стійками інформації і електронними табло. На популярних туристичних маршрутах поставлять спеціальні офіси. Такі довідкові пункти будуть особливо корисні в розпал сезону або під час великих заходів. Влітку у нас на пішохідній вулиці чергував довідковий патруль, щоб допомагати туристам, – говорить Сорьенен.

Зараз проект знаходиться у стадії розробки змісту інфопунктів. Пілотний проект планують запустити до Різдва. Три тижні тому в соціальній мережі ВКонтакте була створена офіційна сторінка міста Іматра, де мандрівники можуть давати поради один одному.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.