У Бал-Харбор за душевним спокоєм і ідеальною фігурою

Курорт Бал-Харбор(Майамі), визнаний кращим в Південній Флоріді, знову підтверджує свою перевагу, представивши нову оздоровчу програму, куди включені фізичні вправи, здорове харчування, зайняття йогою і медитацією. Cтолица моди і шопінгу Південної Флоріди – курорт Бал-Харбор розташований в хвилинах їзди від наповненого енергією South Beach. Після дебюту нової wellness – програми він став ще привабливішим для досвідчених мандрівників.

Нещодавно St, що відкрився. Regis Bal Harbour запрошує своїх гостей відкрити новий вимір розкоші і оцінити нову комплексну wellness – програму. Вона включає не лише фізичні вправи, але і спеціальну дієту, spa – ритуали і релаксацію. Чи бажає гість просто перейти на здорове харчування на час своєї відпустки, змінити програму тренувань або схуднути, для кожного буде розроблений унікальний курс оздоровлення.

Фитнес і фізичні вправи Програма V the Art of Wellness розроблена в партнерстві зі знаменитими тренерами Трейси і Крістофер Влаун. Серед варіантів тренувань : уранішнє зайняття на березі Атлантичного океану Beach Body Sculpt і Befit Boot C, що включають силові навантаження і кардио-упражнения, які допоможуть спалити калорії і наростити м’язову масу. Серед програм V the Art of Wellness : медитація, консультації по живленню, рейки, до і після-родове зайняття, йога, водні процедури, вправи для м’язів обличчя. Проводяться індивідуальні тренування і консультації. До речі, в готелі розташований прекрасно оснащений фітнес-центр, з панорамних вікон якого відкривається вид на басейн і океан. Кардіо – і силові тренажери створені по дизайну італійських експертів по фитнесу – Technogym. Фітнес-центр відкритий цілодобово, так що гості можуть займатися спортом у будь-який слушний для них час.

Дієта і живлення Насолоджуватися здоровою їжею можна не лише у будь-якому з ресторанів, але і у власному номері. Гостям не доведеться боротися із спокусою покуштувати солодощів або чіпсів, якими зазвичай завантажений готельний міні-бар. Wellness – міні-панів заповнений згідно з дієтичними перевагами постояльців продуктами, що містять низький відсоток соди і жирів і високий, – протеїнів. Wellness – меню включає свежевижаті соки і коктейлі з натуральних інгредієнтів, органічних вин і лікерів. І взагалі, меню St Regis Bal Harbour засноване на простому принципі: завжди використати сезонні, натуральні і екологічно чисті продукти. Порції підібрані так, що ви можете смакувати стейк по нью-йоркски або меренги з тропічними фруктами, не замислюючись про наслідки.

Spa і програми релаксації Spa – центр St Regis Bal Harbour – Remede Spa – ідеальне доповнення до зміцнюючих фізичних тренувань. Тут ексклюзивні spa- ритуали допоможуть вам відпочити душею і тілом. Так, омолоджуюча процедура Royal Muscle Rejuvination заспокоює і знімає стрес, зменшуючи болі в суглобах і м’язах. Обгортання Remede Customized Wrap покращує стан шкіри, знімає напругу м’язів і допомагає при целюліті. Дві спеціальні пропозиції від St Regis Bal Harbour допоможуть досягти максимального оздоровчого ефекту.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.