Biletix став партнером бонусной програми

Онлайн-тревел агентство Biletix оголосило про початок співпраці з бонусной програмою Спасибі від Ощадбанку. Завдяки цій співпраці клієнтам Biletix, що бронюють на сайті агентства авіаквитки за допомогою карти Ощадбанку, підключеної до програми, нараховуватиметься 3% від вартості замовлення у вигляді бонусів СПАСИБІ, а також додатково 0,5% від Ощадбанку. При цьому один бонус СПАСИБІ прирівнюється до одного рубаю.

Передусім, партнерство вигідно клієнтам агентства Biletix, утримувачам карт Ощадбанку. Тепер вони зможуть не лише заощадити, але і відчутно збільшити свій бонусний рахунок. Використання банківських карт при оплаті подорожей – це один з основних трендів, що впливають на динамічний розвиток онлайн тревел-ринка в Росії, – відмітив генеральний директор Biletix Олександр Сизинцев. – Так, в 2012 році доля клієнтів, що використовують банківські карти при онлайн-бронюванні авіаквитків на нашому сайті, збільшилася до 80%, що на 20% більше попереднього року. Ми раді, що з таким партнером, як Ощадбанк, якого припадає на частку чверть ринку онлайн-платежів в Росії, ми зможемо запропонувати клієнтам ще вигідніші умови при купівлі подорожей.

Для збору бонусів утримувачеві карти Ощадбанку не потрібно візит у банк – досить зареєструватися в програмі за допомогою СМС, через банкомат або систему Ощадбанк ОнЛ@йн і стати учасником бонусной програми Спасибі від Ощадбанку. Накопичені бонуси СПАСИБІ можна використати при оплаті до 99,9% вартості товарів і послуг у більше 250 магазинах-партнерах банку по усій Росії.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.