Парк-готель Марат відвідала делегація Євросоюзу

14 вересня Парк-готель Марат відвідала група іноземних туристів з країн Європейського Союзу(Німеччині, Італії, Франції та ін.). Делегація налічувала понад 150 чоловік.

Візит був організований у рамках морського круїзу європейців по узбережжю Чорного моря з метою ознайомлення з культурою різних країн. При відвідуванні Криму лайнер прибув в порт м. Ялти. Потім туристи на комфортабельних автобусах попрямували в Парк-готель Марат для перегляду програми, присвяченої культурі народів Криму.

У кіноконцертному залі Марат увазі іноземних гостей були представлені виступи провідних творчих колективів. Гості змогли ознайомитися з культурними традиціями, танець-мі, піснями, мелодикою народів, що населяють кримський півострів. Виступ артистів проходив при супроводі оркестру народних інструментів АР Крим.

Парк-готель Марат як майданчик для демонстрації цієї культурно-розважальної програми був вибраний не випадково. Річ у тому, що наш комплекс, окрім традиційних для побере-жья конференц-залів до 150 місць, має унікальний у своєму роді кіноконцертному залом, розрахованому на 750 посадочних місць. Зал оснащений сценою, екраном, кулісами, гримерними кімнатами, має повний набір професійної свето – і звукової апаратури. Є можливість проведення банкетів, кави-брейків і ін. Тому наш кіноконцертний зал має підвищений попит при проведенні масштабних як бізнес-заходів(форумів, семінарів, конференцій), так і концертних, розважальних програм. Наприклад, з 6 по 9 вересня у нас вже другий раз проходив Всеукраїнський автотранспортний форум, регулярно приймаємо великі деле-гации найбільших мережевих компаній, також ми є майданчиком для проведення Всеукраїнського муніципального форуму, – відмітив комерційний директор Парк-отеля Марат Костянтин Литвиненко.

Керівник комплексу відмітив, що конкурентною перевагою Парк-отеля Марат при проведенні масштабних заходів є ще і те, що номерний фонд комплексу розрахований на прийом до 1000 чоловік.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.