Finnair прийняв в експлуатацію перший літак Airbus A321 із законцовками крила Sharklets

Фінський національний авіаперевізник Finnair став першою авіакомпанією у світі, що прийняла в експлуатацію літак Airbus A321, обладнаного інноваційними законцовками крила Sharklets. Новітній среднемагистральний літак з подовженим фюзеляжем тихіший і комфортніший, ніж попередні версії, а також витрачає на 7% менше палива з розрахунку на пасажира. Відповідно до довгострокової стратегії розвитку, що включає значне скорочення шкідливих викидів в атмосферу і експлуатаційних витрат, Finnair придбав 5 літаків A321 Sharklets, які будуть отримані впродовж осені 2013 року і першої половини 2014 року.

Нові літаки A321 Sharklets замінять 4 літаки Boeing 757, які на даний момент використовуються Finnair на чартерних і сезонних напрямах, оскільки можуть ефективніше експлуатуватися при здійсненні рейсів у безліч європейських пунктів призначення. У найближчій перспективі авіапарк Finnair складатиметься виключно з літаків Airbus – це дозволить авіакомпанії легше управляти однорідними машинами і скоротити витрати на навчання пілотів.

FInnair почав польоти 90 років тому і завжди експлуатував новітні літаки, забезпечуючи максимальну ефективність, безпеку і комфорт пасажирів. І сьогодні, коли захист довкілля і зменшення витрат на паливо грають найважливішу роль в авіаіндустрії, ми наслідуємо цю традицію, говорить глава експлуатаційного відділу Finnair Вилле Ихо. Нові літаки дозволять нам розширити мережу маршрутів в Європі, щоб охопити більший ринок і надати більше можливостей для наших пасажирів, що спрямовуються з Європи в Азію з коротким стикуванням в Хельсінкі, і тим самим забезпечать упевнене зростання і прибутковість Finnair. Літаки A321 Sharklet обладнані 209 кріслами 209 Recaro BL3510(по три з кожного боку проходу) з 31-дюймовою відстанню між сидіннями.

Finnair розмістив перше замовлення на літаки A321 в червні 2010 року. Авіакомпанія також підтвердила замовлення 11 літаків A350, які будуть введені в експлуатацію в другій половині 2015 року.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.