Мексика планує довести щорічний потік туристів з Росії до 500 тис

Ще п’ять років тому в Мексику приїжджало в рік не більше 5 тис. туристів з Росії, а за підсумками 2013 року їх очікується вже не менше 100 тис. Тільки за перші сім місяців цього року, за даними європейського офісу по туризму цієї країни, зростання склало 56% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. До 2018 року країна планує приймати щорічно не менше 500 тис. росіян. У першій декаді наступного року в Росії відкриється туристичний офіс Мексики. Зараз робота по просуванню країни координується з європейського регіонального офісу в Мадриді.

Виставка Відпочинок показала, що інтерес росіян до Мексики, як і раніше, росте. На стенді представлені 25 компаній і готелів з Канкуна, Рів’єри Майя, Лос-Кабоса і штату Пуебла. Більшість з них вже працюють з російським ринком і розраховують на зміцнення співпраці. Саме активність операторів, поява чартерних рейсів у поєднанні із спрощенням візової процедури стали основою для різкого сплеску турпотоку з Росії в Мексику. Свою роль зіграло і активне просування країни на російському ринку. Зокрема, за даними європейського офісу по туризму цієї країни, в 2010 році на просування Рів’єри Майя на базі першого чартерного рейсу в Канкун російського оператора Південний Хрест було витрачено мінімум €100 тис.

Зараз діапазон інвестицій принципово інший – приблизно €500 тис. дає федеральний уряд, ще стільки ж вносять самі оператори. До цього потрібно додати зусилля приватного сектора, який також вкладає близько €1 млн., повідомляє Caribbeannews.com. У Мексику літають рейси Аерофлоту і Трансаеро з Москви. Самий більший потік туристів з Росії доводиться на зимовий сезон. Очікується, що цієї зими щотижня виконуватимуться два рейси Трансаеро і шість рейсів в місяць Аерофлоту. Два тижні тому міністр туризму Мексики Клаудия Руис Масье офіційно оголосила про старт польотів з Санкт-Петербургу в Канкун. Рейси повинні відбутися в період з жовтня по березень.

Поки найпопулярнішим у росіян напрямом в Мексиці залишається її тихоокеанське узбережжя, тим більше що місцеві туроператори максимально адаптують готелі під смаки росіян, є російськомовний телеканал і різні шоу. Проте, мексиканська туристична влада має намір серйозно розширити спектр програм і напрямів, пропонованих російському ринку. Як сказала раніше РІА Новини міністр туризму Мексики, карибське узбережжя, звичайно, прекрасно, але російських туристів пора знайомити і з іншими, не менш чудовими напрямами. Адже в Мексиці розташовані більше 30 об’єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Уряд намагається наблизити багато історичних центрів до туристів. Зокрема, планується об’єднати міста Оахаку і курорт Уатулько на Тихому океані високошвидкісною автотрасою для того, щоб у туриста була можливість, познайомившись з перлинами колоніальної архітектури, в найкоротші терміни виявитися на першокласному курорті. Є ідея перетворити Мехіко на окремий туристичний напрям. У бюджеті країни передбачені значні інвестиції в розвиток туристичної інфраструктури, комунікацій, у тому числі і будівництво транспортної залізничної магістралі на півострові Юкатан, щоб надати туристам можливість подорожувати по світу майя з максимальною зручністю.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.