Школа верхової їзди на Коста Маресме

Іспанська осінь зве трохи відпочити від пляжів. Наприклад, провести час з користю і задоволенням, займаючись кінним спортом. Centro Ecuestre Llavaneres – одна з популярних на Коста Маресме(Каталонія) шкіл верхової їзди, куди приходять займатися і досвідчені наїзники, і спортсмени-любителі, що беруть уроки виїждження, управління конем, і зовсім новачки, що ще не уміють триматися в сідлі. Двері школи відкриті як місцевим жителям, так і туристам : 12 просторих гектарів, повністю обладнаних для відмінного проведення часу, – хоч в галоп з місця, хоч м’якими аллюрами!

Зайняття проводять фахівці, що мають багаторічний стаж роботи інструкторами і берейторами. Для тренувань на території комплексу є декілька манежів. Уроки верхової їзди розраховані на будь-який рівень підготовки вершника. До спілкування з конем допускаються діти, починаючи з 4 років. У програму курсу входить навчання посадці в сідлі і навичкам відходу за конем, а також: спортивне зайняття по вольтижировке, виїждженню(класична і вестерн) і конкуру, кінні прогулянки в ліс. У стайні Centro Ecuestre Llavaneres роблять комерційні послуги за змістом приватних коней.

Кінні стежки по мальовничих місцях цього дивовижного куточка Коста Маресме прокладені так, щоб у вершників була повна можливість не лише відчути себе енергійніше, упевненіше, сильніше, склавши гармонійний дует з конем, але і помилуватися панорамою каталонських пейзажів, подихати свіжим повітрям і повернутися після прогулянки буквально окриленим.

Коні, пропоновані в оренду, належать як імпортованим породам, так і знаменитою національною – іспанською, або Андалузією, як її прийнято називати в Росії. Це досконалий зразок кінського племені, що відрізняється сильними, гнучкими і в той же час витонченими лініями, національна гордість країни. Іспанка чудово проявляє себе у виїждженні, легко піддається навчанню, кмітлива і доброзичлива, що дозволяє навіть дітям вільно працювати з цією прекрасною твариною. Є можливість продажу чистокровних коней стайні приватним особам.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.