C airberlin в Мюнхен – столицю Баварії і батьківщину Октоберфест

Жовтень – цей кращий час для того, щоб відправитися в Мюнхен – столицю Баварії і найбільше місто Німеччини, відоме своїми глибокими історичними, культурними і пивоварними традиціями. airberlin, друга за величиною авіакомпанія в Німеччині, виконує численні щоденні прямі рейси з Москви в Мюнхен і з Санкт-Петербургу і Калінінграду – кілька разів в день. У період з 21 вересня по 6 жовтня Мюнхен запрошує тих, що усіх, що бажають взяти участь в наймасштабнішому фестивалі пива у світі – Октоберфест. Фестиваль проводиться з 1810 року і щорічно привертає увагу більше 6 мільйонів чоловік зі всього світу.

Щороку усі любителі пива збираються на Терезином Лугу в Мюнхені, щоб відсвяткувати Октоберфест. Початок фестивалю традиційно пов’язаний зі святковою процесією, яка рухається по центральних вулицях Мюнхена разом з великими бочками пива. Опівдні мер міста відкриває одну з пивних бочок за допомогою молотка і зубила, і з цього момент стартує 16-денний фестиваль, на якому усі, кому вже виповнилося 18 років, можуть насолодитися великою різноманітністю німецьких сортів. Організатори фестивалю готують для гостей майже 7 мільйонів літрів пива! Окрім пива гостям фестивалю буде запропоновано велику різноманітність традиційних німецьких блюд, серед яких Schweinebraten(смажена свинина), Schweinshaxe(свинячі окости), Würstl(ковбаски), а також Knödel(картопляні галушки).

airberlin пропонує своїм пасажирам великий вибір прямих і зручних стикувальних рейсів з Москви, Санкт-Петербургу і Калінінграду в Мюнхен і назад. Туристи з інших російських регіонів можуть скористатися зручними стикувальними рейсами в Москву авіакомпанії S7 – партнером airberlin по глобальному авіаційному альянсу oneworld®. Квитки авіакомпанії airberlin можна забронювати онлайн на сайті airberlin.com, через цілодобовий безкоштовний сервіс бронювання по телефону 8-800-5550737 або туристичні агентства. Ціни вказані з урахуванням податків, зборів і бонусних миль.

airberlin є однією з провідних авіакомпаній в Європі, виконуючи рейси в 151 пункт призначення в 40 країнах. Друга за величиною авіакомпанія Німеччини перевезла в 2012 році більше 33 мільйонів пасажирів. Завдяки стратегічному партнерству з авіакомпанією Etihad Airways, доля якої в airberlin складає 29,21 %, і членству в авіаальянсі oneworld® нині airberlin має глобальну маршрутну мережу. Авіакомпанія, сервіс якої відмічений багатьма нагородами, спільно з 14 авіакомпаніями пропонує польоти по всьому світу під загальними номерами рейсів. Середній вік повітряного парку складає п’ять років, що робить його одним з наймолодших і екологічно ефективних в Європі.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.