Один з найбагатших людей Китаю побудує у Болгарії туристичне містечко

Голова Dalian Wanda Group(китайського конгломерату, відомого своєю діяльністю в сферах нерухомості, туризму, готелів і розважальних закладів), Вань Цзяньлинь, має намір відвідати в жовтні болгарські готелі і будмайданчики. У планах одного з найбагатших людей Китаю – будівництво великого туристичного комплексу, про що стало відомо після його зустрічі з Прем’єр-міністром Болгарії Пламеном Орешарски, повідомляє Турпром. Вань Цзяньлинь має намір побудувати у Болгарії комплекс, до якого увійдуть декілька готелів, мегамаркет, ресторани, об’єкти відпочинку і розваг, а також дитячі парки.

Переваги бізнесмена пов’язані з регіоном, багатим на історичні події і археологічні артефакти, але що одночасно має в розпорядженні СПА-ресурси і СПА-інфраструктуру. Про це в ексклюзивному інтерв’ю Standart розповіла Віце-прем’єр болгарського уряду Даниела Бобева. За інформацією того ж видання, Цзяньлиня зацікавив розповідь Орешарски про одну з прадавніх розкопок на території Варни, багатої виробами з чистого золота. Болгарський Прем’єр відмітив, що Болгарія стане першим інвестиційним проектом Цзяньлиня в Європі. Наскільки мені відомо, Ви вже реалізуєте проекти в США. Залишається тільки відкрити Європу. Золоте правило диверсифікації ніхто не відміняв, – сказав Орешарски.

У результаті переговорів, бізнесмен виразив готовність працювати у будь-якому регіоні Болгарії. У свою чергу, Прем’єр-міністр пояснив, що туризм є одним з самих швидко зростаючих сегментів болгарської економіки, чому неабиякою мірою сприяє багатий природний арсенал(море, гори і ін.) у поєднанні із СПА-центрами. Він також звернув увагу співрозмовника на 6 мільйонів іноземців, які щорічно приїжджають у Болгарію, додавши, що його батьківщина займає перше місце в Європі по кількості мінеральних джерел. Деякі з них досі простоюють в очікуванні своєї зоряної години. СПА-індустрія як і раніше залишається тера инкогнита, – помітив Орешарски, одночасно нагадавши гостю, що Болгарія славиться ще і своїми трояндами.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.