Туристсько-рекреаційний комплекс Маленька Венеція з’явиться у Благовєщенську

У Благовєщенську до кінця 2017 року буде реалізований проект туристсько-рекреаційного комплексу Маленька Венеція, повідомляє прес-служба уряду Амурської області. Угода про взаємодію у рамках реалізації проекту Маленька Венеція між урядом Амурської області і китайською будівельною компанією Хуафу була підписана в понеділок. У повідомленні відзначається, що інвестпроект в італійському стилі унікальний не лише для області і далекосхідного регіону – за запевненням китайської сторони, туристсько-рекреаційного комплексу подібного масштабу немає і у багатьох інших російських містах.

Маленька Венеція не лише прикрасить західну частину Благовєщенська, вона покликана підвищити туристичну привабливість і впізнанність усієї Амурської області на карті Росії. Новий фірмовий стиль дозволить сформувати у свідомості городян і гостей міста, у тому числі і іноземців з Китаю, образ Приамур’я як маленької Європи, – говориться в повідомленні.

У єдиний комплекс будуть включені три готелі, об’єкти культури(виставкові демонстраційні, концертний і кінозали), спорту(басейни, спортмайданчики, спортивний зал), відпочинку(паркова зона з фонтанами, дитячі атракціони), торгівлі(дев’ять торгових центрів), розваги, живлення(кафе, ресторани, закусочні) і побутового обслуговування. Будуть побудовані бізнес-центри, автостоянка на 1,5 тис. місць. Для створення італійського колориту спорудять канали і перехідні мости. Реалізація проекту почнеться в 2014 році. Будуть організовані земляні роботи, прокладені комунікації, влаштований фундамент, розпочато будівництво об’єктів. Наступні два роки займе зведення будівель і споруд. У 2017 році об’єкт планується здати в експлуатацію.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.