Bombardier продемонструє ефективність моделей для бізнес-авіації на виставці Jet Expo 2013

Bombardier, провідний світовий виробник у бізнес-авіації, представить три моделі бізнес-джетів на виставці Jet Expo – 2013, яка цього року пройде з 12 по 14 вересня в Москві. Щоб підкреслити разноплановость і ефективність модельного ряду повітряних суден, компанія представить еталонний для цього сегменту бізнес-джет Challenger 300, а також просторий Challenger 605 і далекомагістральний Global 6000.

Росія для нас – важливий ринок, де ми спостерігаємо зростання інтересу до бізнес-джетів як інструментів ведення бізнесу, – заявив Крістоф Дегумуа(Christophe Degoumois), віце-президент по продажах Bombardier Business Aircraft в країнах Східної Європи, Росії і СНД, Китаї і Азіатсько-тихоокеанському регіоні. – Для подальшого зміцнення наших позицій в регіоні ми з радістю демонструємо переваги наших літаків, які вже отримали високу оцінку з боку клієнтів. Ми упевнені в тому, що наш модельний ряд бізнес-джетів повністю задовольняє потреби російського ділового співтовариства і із задоволенням представляємо комфортабельні і просторі лайнери, що відповідають найвищим стандартам авіаперевезень.

Компанія Bombardier ставить потреби своїх клієнтів на перше місце, пропонуючи найвищий рівень обслуговування максимально близько до місць їх розташування. Для підтримки своїх клієнтів в Росії і країнах СНД Bombardier в 2012 р. відкрила в Москві Регіональний офіс обслуговування(РОО), керований російською філією Bombardier Aerospace Services Russia LLC(BASR). У структуру РОО входять два Авторизовані сервісні центри(АСЦ), а також штат представників служби технічної підтримки(ПСТП) і менеджерів по роботі з клієнтами. Bombardier продовжує шукати можливості для розвитку сервісної мережі в Росії і СНД. Регіональний розвиток дозволяє компанії забезпечити додаткову технічну підтримку, оптимізувати постачання запасних частин, налагодити експертну діяльність команд проектувальників і відкрити центри обслуговування, які працюватимуть цілодобово і без вихідних.

Перший повноцінний представник класу super-midsize здатний здійснювати міжконтинентальні перельоти з високою магістральною швидкістю для груп з 8-10 пасажирів. Він може здійснити безпосадочний переліт по маршруту Москва-Мумбай і Москва-Дубай при запасі палива по NBAA IFR для польотів на далекі відстані з 8 пасажирами і 2 членами екіпажа, а його прекрасні злітно-посадочні характеристики дозволяють легко сідати і злітати із смуг завдовжки 1524 метри(5000 футів) *. Challenger 300 має кращі льотно-технічні характеристики і оптимальну вартість у своєму класі, а також коефіцієнт технічної надійності більше 99,7% – усе це незмінно перевершує очікування клієнтів з моменту введення моделі в експлуатація в 2004 р.

Почесний представник класу – Challenger 605 – успадкував потужність, якість і надійність свого попередника, незрівнянного Challenger 604. Лідируючи у відповідному сегменті світового ринку, Challenger 605 може похвалитися найширшим салоном в класі великих бізнес-джетів, в якому 6 пасажирів можуть відправитися на відстань 7408 км(4000 миль), наприклад з Москви в Сеул*. Просторий салон Global 6000, найвищий рівень комфорту для пасажирів(у салоні можна встановити навіть душ), а також оновлена кабіна екіпажа Bombardier Vision Flight Deck – усе це забезпечує приголомшливе поєднання неперевершеної швидкості і зручності у польоті. Використання передових технологій дозволяє цьому стрімкому лайнеру здійснювати безпосадочні перельоти з 8 пасажирами і 3-4 членами екіпажа на відстань 11112 км(6000 миль) по маршруту Москва-Сан-Франциско або Москва-Кейптаун*.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.