Як вибрати курси для яхтсменів?

Яхтинг став одним з найпопулярніших видів спорту в останнім часом. Це захоплення, розраховане на забезпечених людей. Відпустка під вітрилом запам’ятовується на довгий час. Він не зрівняється ні з одним іншим видом розваг.

Підкорити яхту і освоїти управління нею – меча багатьох людей. Дійсно, відчуття, які відчуває капітан судна, не порівняти ні з чим іншим. Отримати навички керування човном можна на спеціальних курсах.

Також істотно збільшилася кількість організацій, які пропонують навчання яхтингу. Програми в них можуть бути найрізноманітнішими. Про те, як підібрати гідні курси для яхтсменів в Росії, ви дізнаєтеся з цієї статті.

На що звернути увагу?

Викладацький склад. Це дуже важливий момент при виборі курсів яхтингу. Наявність кваліфікованих викладачів свідчить про високий рівень підготовки.
Відгуки випускників. Їх легко можна знайти в інтернеті на незалежних ресурсах. Ознайомившись з думкою слухачів курсів, ви зможете скласти власне уявлення про вподобаному закладі.
Якщо ви плануєте виходити під вітрилом за межами країни, подбайте про те, щоб диплом, отриманий в школі підготовки, відповідав міжнародним вимогам.
У світі існує дві основні освітні програми, за якими навчають яхтсменів. Між ними є ряд відмінностей:

Система IYT викладається на мові країни, в якій працює школа. Це більш лояльний стандарт навчання. Заклади, практикуючі навчання в цьому форматі, не потребують спеціальних ліцензіях.
Строгий міжнародний стандарт RYA. Слухачі відвідують заняття, які в усьому світі ведуться англійською мовою. Це обов’язкова вимога системи, яке сприяє підвищенню дисципліни і засвоєнню всіх основних термінів, потрібних яхтсмену.
Відкрити школу IYT досить просто, тому в Росії більшість курсів для яхтсменів базуються саме на цій системі. Тим часом, в нашій країні знаходиться всього один навчальний заклад, який має акредитацію RYA. Це школа вітрильного спорту «кабестан».

Теоретичні заняття проходять в Москві, а практика для початківців яхтсменів проводиться в Великобританії. Оскільки в підготовці до самостійного виходу в море немає незначних моментів, то в школі намагаються по максимуму піднести все знання, дотримуючись інструкції RYA.

Зверніть увагу на школу «кабестан», вибираючи курси яхтингу . Тут ви отримаєте бездоганну підготовку, яка допоможе пройти навіть самий підступний протоку. Всі викладачі і інструктори школи мають належні сертифікати RYA, що підтверджує їх високий рівень кваліфікації.

Поделиться…

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.