Мальовниче містечко Сіді-Бу-Саїд

Сиди-Бу-Саїд дуже мальовниче миле містечко на півночі Тунісу. Він красиво розташувався на високому пагорбі недалеко від центру міста Тунісу. Це дивно яскравий привітний містечко, де на кожному кроці домінують білі і блакитні кольори.

Стіни біля будинків – білі, а двері, віконні рами і балкони – блакитного кольору. На вулицях вільно ростуть апельсинові і лимонні дерева. Якщо підніматися по вузькій мощеної каменем головній вулиці, на якій знаходиться безліч сувенірних крамниць, то можна вийти прямо до оглядового майданчику. З неї відкривається чудовий вид на Туніський затоку, президентський палац, Карфаген і околиці столиці. Городок Сіді-Бу-Саїд давно є улюбленим місцем художників, письменників, різних представників туніської і європейської богеми.

Щоб і далі зберігалося це чудове своєрідність дивного містечка, всім власникам будинків строго наказано білити і фарбувати будинки, вікна, двері, балкони блакитною фарбою. Місто отримало свою назву на ім’я ісламського проповідника Абу Саїда ібн Ях’я Еттаміні аль-Беджі, який в селищі Джабаль аль-Менар заснував великий релігійний центр, а потім був тут і похований.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.