Iberia ввела нову тарифну систему

Іспанська авіакомпанія Iberia ввела на європейських лініях нову оригінальну тарифну систему. Подібно до ряду інших європейських перевізників, у неї з’явився тариф, що не включає провезення багажу і вибір місця на борту. Проте на відміну від інших компаній, де такий квиток дешевше за стандартний тариф з багажем на фіксовану суму, у Iberia різниця в цінах плаваюча, повідомляє соб.корр. Travel.ru. Нова система має три категорії тарифів : Basic без включеного багажу, вибору місця і можливості здати або обміняти квиток, Classic з правом провезення багажу, вибору місця і обміну квитка і дуже дорогий Flexible без обмежень на обмін і повернення. При цьому, якщо пасажир купив квиток за мінімальною ціною, то деякі послуги він може додати згодом.

Зокрема, провезення багажу обійдеться в 15 євро при оплаті в інтернеті і 30 євро – в аеропорту. Вибір місця в інтернеті коштує 4 євро на внутрішньоіспанських лініях і 10 євро – на європейських(у аеропорту – удвічі дорожче). Приміром, на лінії Мадрид – Париж мінімальна ціна квитка Basiс складає 24 євро, а ось Classic при цьому може коштувати від 43 до 79. Таким чином, залежно від різниці між тарифами, в якихось випадках оптимальнее купити Basic і додати послуги, в інших – простіше купити той, що включає їх заздалегідь тариф Classic. У програмі лояльності використання тарифу Basic знижує число балів Avios, що нараховуються, на 20%.

Нова система діє і на лініях в Росію, причому дуже своєрідно. Якщо при вильоті з Мадрида в Москву схема аналогічна вищеописаній, то при початку перевезення в Росії ціна різко підскакує, а різниця між Basic і Classic падає до 660 рублів за сегмент – тобто Basic має сенс тільки для тих, хто летить без багажу. Не діє нова система і на лініях у Великобританію. Очевидно, це пов’язано з інтересами власника Iberia – компанії IAG, чиїм основним активом є British Airways.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.