З початку року аеропорт Барселони прийняв більше 600 тис. росіян

Росіяни рятують туристичний сектор Барселони. Такий висновок іспанському виданню El Confidencial дозволяють зробити останні статистичні дані, обнародувані компанією Aena, країни, що управляє аеропортами. Як раніше повідомляла Noticia.Ru, головний каталонський аеропорт Ель-Прат уперше став лідером по числу пасажирів, випередивши столичний Барахас. І хоча російських пасажирів в аеропорту Барселони не так багато(за цим показником РФ не входить навіть в топ-5), видання називає їх найважливішими гостями міста : вони приїжджають надовго і витрачають багато.

Статистика показує, що якщо раніше росіяни частіше відвідували Мадрид, то тепер все змінилося. У 2005 році через аеропорт Барселони пройшли 53 370 пасажирів з РФ, а через Барахас – 120 746. У 2012 році Ель-Прат прийняв вже 705 854 громадяни Росії, а його столичний конкурент – тільки 317 485. Цього року російських у Барселоні стало ще більше. Тільки з січня по серпень 2013 року через Ель-Прат пройшли 618 770 пасажирів з РФ, а через Барахас – 208 698. Видання відмічає небувалий інтерес представників каталонської туріндустрії до російських клієнтів. Сьогодні не лише турфірми і агентства нерухомості намагаються мати у своєму штаті хоч би одного російськомовного співробітника.

Їх приклад наслідували готелі, торгові центри, бутики, деякі ресторани і так далі. Дійшло до того, що навіть каталонських поліцейських місцева влада вирішила відправити на курси росіянина, але зустріли запеклий опір профспілок. У каталонському уряді зростаючу популярність Барселони серед громадян Росії пояснюють двома речами: домовленостями регіональної влади з російськими туроператорами, а також полегшенням візового режиму і можливістю при необхідності зробити візу в Іспанію терміново і недорого. Результат – 40-процентне зростання числа туристів з РФ цього року.

Торгова марка Барселона б’є усі рекорди, – радіє Агустин Родригес, офіційний представник аеропорту Ель-Прат. Мадриду доки похвастати нічим: згідно з даними іспанського Інституту туристичних досліджень, число туристів, що прибувають туди, навіть трохи зменшилося. Втім, Раді з питань туризму автономії Мадрид пояснюють це тим, що іспанська столиця – цей не літній напрям : в жару і іспанці, і іноземці вважають за краще поїхати ближче до мору. Крім того, за словами чиновників, Мадрид популярний, передусім, серед самих іспанців, а зараз, в умовах економічної кризи, не усі жителі країни можуть дозволити собі таку поїздку. І, нарешті, у відомстві нагадали, що працівників туристичної галузі Мадрида сильно підвели італійці, які завжди були в числі найчастіших гостей столиці. Цього року їх стало на 30% менше.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.