Глорія Люкс Тур перетворилося на Макс Тур

Туристи, постраждалі від московського агентства Глория Люкс Тур, досі не можуть повернути свої гроші. Між тим, офіс Глория Люкс Тур переїхав на проспект Вернадського, а саме агентство перетворилося на Макс Тур. Нагадаємо, що у кінці серпня в АТОР звернулися туристи, які повідомили про невиконання своїх зобов’язань агентством Глория Люкс Тур. Гендиректор агентства Ірина Скулкина узяла з туристів майже 180 тисяч в рахунок оплати туру. Кілька разів вона переносила дати вильоту туристів, а згодом повідомила, що поїздка не відбудеться. Ірина Скулкина обіцяла повернути туристам гроші, але так і не зробила цього.

Пізніше з’ясувалося, що потерпілих від діяльності Глория Люкс Тур набагато більший. При цьому суми збитку у туристів варіюються в районі 200 тис. рублів. На даний момент, загальна сума збитку складає більше 700 тисяч рублів. Як повідомили туристи, Ірина Скулкина досі не виплатила їм компенсації. Періодично вона відповідає по телефону, обіцяє повернути гроші. Проте досі ми так нічого і не отримали, – розповідає турист Сергій. Він розповів, що йому вдалося повернути свої паспорти, які майже місяць знаходилися у Ірини Скулкиной. Ми звернулися в поліцію. Співробітники знайшли Ірину Скулкину в її новому офісі на проспекті Вернадського. При них вона зв’язалася зі мною, і ми домовилися зустрітися в п’ятницю, 13 вересня, в ТЦ Європейський. У призначений час вона не прийшла, тому я знову подзвонив у відділення. Через деякий час після цього цього ж дня Ірина Скулкина повернула паспорти, – розповів Сергій.

Після публікації замітки об Глория Люкс Тур у Віснику АТОР, в АТОР звернувся ще один потерпілий. Він розповів, що три роки тому Ірина Скулкина(тоді у неї було прізвище Монахова) працювала з нерухомістю. Він домовився з нею про купівлю котеджу на Ризькому шосе. Оглянувши котедж, він дав їй завдаток у розмірі 250 тис. рублів. Ірина Монахова забрала завдаток, але угода так і не відбулася. Ірина Монахова обіцяла повернути гроші, але не стримала обіцянку. Потерпілий звернувся в прокуратуру, яка порушила відносно Ірини Монаховой кримінальну справу(документ є у розпорядженні Вісника АТОР). В ході слідства з’ясувалося, що від дій Ірини Монаховой постраждало як мінімум 20 чоловік. Кореспондент Вісника АТОР зв’язався з Іриною Скулкиной в п’ятницю, але вона не прокоментувала ситуацію.

Один з колишніх співробітників Глория Люкс Тур розповів Вісникові АТОР, що Ірина Скулкина відкрила новий офіс на проспекті Вернадського. На головній сторінці сайту Глорія Люкс Тур назва компанії звучить як Макс Тур. Проте в розділі Про компанію ничегоне змінилося. За твердженням менеджерів агентства, зберігається заборгованість перед сотурдниками по виплаті заробітної плати. Між тим, стає усе більш очевидно, що Ірина Скулкина вводила в оману своїх клієнтів. Раніше на сайті Глорії було вказано, що компанія є уповноваженим агентством туроператора Санрайз Тур. Проте, як з’ясувалося, Санрайз перестав працювати з цим агентством ще в лютому. Ось вже півроку це агентство не має ніякого відношення до компанії Санрайз тур, – повідомили в туркомпанії.

У Тез Тур, у якого планувала купити путівку одні з потерпілих, також повідомили, що давно не працюють з Глория Люкс Тур. Це агентство ще на початку літа цього року було у нас в чорному списку. До цього вони поводилися дуже дивно: бронювали тури і через якийсь невеликий час знімали броні. Тобто тієї броні в Туреччину, про яку йде мова, реально не було, – повідомив медіадиректор Тез Тур Роман Рибаков.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.