Паризький готель-палац запускає дитячу програму

Le Petit Royal – нова, абсолютно оригінальна, розвиваюча програма для дітей, пройнята унікальною творчою атмосферою паризького готелю-палацу Le R В основі прогрмамми, – серія суботніх повчальних ігрових семінарів, які проводитимуться на французькій і англійській мовах справжніми художниками, тоді як батьки зможуть присвятити час бранчу в ресторані La Cuisine. Цієї осені діти зможуть познайомитися з видатними роботами знакових майстрів ХХ століття. Перший семінар відбудеться 28 вересня і буде приурочений до тієї, що проходить в Гран-Пале виставці одного із засновників кубізму Жоржа Браку. 12 жовтня юних гостей готелю чекає знайомство з роботами американського художника поп-арт Рою Ліхтенштейну, чия велика виставка проходитиме в Центрі Помпиду в цей час.

Зайняття 30 листопада буде присвячено творчості Пабло Пікассо : музей його імені знову відкриється в Парижі після двох років реставрації якраз в листопаді. Під керівництвом команди кухарів в італійському ресторані готелю Il Carpaccio пройдуть кулінарні класи по приготуванню піци. А підлітки зможуть спробувати себе в якості діджеїв і отримати навички створення музичних міксів в мобільній звукозаписній студії готелю. У Парижі юних мандрівників чекають справжні пригоди: пошуки скарбів по єгипетських галереях Лувру, сплав на піратських судах по Сене, а дівчатка зможуть проїхати по стопах прима-балерини на зайнятті у балетному класі.

Дитяча програма Le Petit Royal діятиме у рамках спеціальної пропозиції Family Escape at Le Royal Monceau – Raffles Paris. Вартість спеціальної пропозиції починається від 1335 Євро. Для номерів від категорії Deluxe Collection другий номер для дітей надається зі знижкою 50%. Спеціальне дитяче меню буде доступне в обох ресторанах готелю(французькому La Cuisine і італійському Il Carpaccio), а для дітей до 12 років – знижка 50% на усі блюда по меню і на бранчи по вихідних.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.