У Ялті стартувало Yalta Rally Fest Presidents Cup

13 вересня на набережній Ялти урочисто стартувало міжнародне ралі Yalta Rally Fest Presidents Cup. У урочистому відкритті взяв участь заступник Голови Ради міністрів Криму Георгій Псарев, який від імені глави кримського уряду Анатолія Могилева привітав організаторів змагань, спортсменів і глядачів. Крим, який по праву вважають літньою столицею України, туристичним і культурним центром нашої країни, став традиційним майданчиком для проведення одного з наймасштабніших заходів у світі автоспорту. Для нас велика честь в дев’ятий раз приймати перегони Yalta Rally, – говориться у вітальній адресі. – Переконаний, що Yalta Rally Fest Presidents Cup стане головною спортивно-культурною подією України.

Сьогодні з упевненістю можна говорити, що гонка відповідає міжнародним стандартам, а кримська траса гідна приймати змагання світового рівня. Віце-прем’єр Криму від імені Анатолія Могилева побажав організаторам успіхів і удачі в усіх добрих починах, а гонщикам – яскравих спортивних перемог. Цього року у рамках міжнародного ралі пройде 5-й етап Чемпіонату України і 15-й етап чемпіонату ERC. Гонщикам належить здолати 511 км ялтинської траси. Гонка пройде на 14 швидкісних ділянках, кожен з яких присвячений відомим діячам української політики, мистецтва, спорту і чинним Президентам України і Казахстану. Загальна протяжність 9-ти спеціальних ділянок – 195 км.

У змаганнях візьмуть участь близько 100 професійних екіпажів з України, Туреччини, Чехії, Словаччини, Казахстану, Росії, Італії, Болгарії, Польщі і інших країн. Команда розробників створила спеціальну програму Yalta Rally 3R, яка дозволяє вести пряму трансляцію гонки на телеканалі Україна. У рамках заходу також пройде аукціон спорткаров. Для учасників і глядачів змагань проведуть святкові концерти за участю зірок української і російської естради.

Наша мета цього року – увійти в ТОП-5 європейських перегонів, таких як Монте-Карло, і досягти рівня змагань з коефіцієнтом 20. Це надасть нам беззастережне право проводити в Україні змагання будь-якого рівня, аж до Чемпіонату світу, – повідомив організатор перегонів Євгеній Червоненко. Довідка. Перегони Yalta Rally проводяться в Криму з 2005 року. У кінці 2010 року гонки Yalta Rally уперше були включені в календар міжнародних змагань по авторалі Intercontinental Rally Challenge.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.