Кількість номінацій премії Ukrainian Travel Awards збільшилася до 22

Переможців акції Ukrainian Travel Awards визначать в 22 номінаціях, присвячених внутрішньому українському туризму. Нагородження відбудеться у рамках XI Міжнародної курортної виставки Україна – круглий рік 2013. Про це Курортно-інформаційному центру повідомила редактора Української туристичної газети UTG Любов Чигир.

За її словами, цього року у сфері санаторно-курортного комплексу передбачені 16 номінацій: Кращий санаторій, Кращий дитячий санаторій, Кращий сімейний санаторій, Краща організація лікувального харчування, найкомфортніша територія, Краща організація анімації, За інноваційний підхід до організації сервісу, Краща курортна установа з лікуванням, Топ-менеджер року, Особистий внесок у розвиток грязелікування, Особистий внесок у розвиток бальнеолечения, Особистий внесок у розвиток кліматолікування, Особистий внесок у розвиток подієвого туризму, кращий курортний SPA – комплекс, кращий організація маркетинг і продаж і активний внесок у розвиток туристичний страхування.

Окрім цього, у сфері туристичного бізнесу передбачені номінації Кращий оператор внутрішнього туризму, Кращий оператор в’їзного туризму, Кращий оператор дитячого туризму в Україні, Краще турагентство внутрішнього туризму, Сама авіакомпанія України, що динамічно розвивається, і Кращий організатор екскурсійного туризму. Збільшивши кількість номінацій, ми постаралися охопити увесь рекреаційний комплекс України, – підкреслила Любов Чигир. У теж час міністр курортів і туризму АРК Олександр Лиев підкреслив, що проведення Ukrainian Travel Awards дозволить розкрити курортний потенціал країни. Україна має великий потенціал для розвитку внутрішнього і в’їзного туризму і Крим в цьому потенціалі займає не менше 35% від загального курортного потенціалу України, – сказав міністр.

І відмітив, що Крим готовий надавати усебічну підтримку в проведенні Ukrainian Travel Awards. Нагадаємо, 1 березня минулого року у рамках XXI Міжнародного туристичного ярмарку Крим. Курорти. Туризм – 2012 церемонія вручення премії уперше пройшла в Криму. Тоді переможцями стали 17 представників кримської туріндустрії. Як раніше повідомляв Курортно-інформаційний центр, організатором акції Ukrainian Travel Awards виступає Українська туристична газета UTG за підтримки Міністерства курортів і туризму АРК.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.