Мережа AZIMUT Hotels презентувала новий дизайн

Учора в готелі AZIMUT в Уфі відбулася презентація SMART – концепції дизайну готелю. У рамках презентації гості мали можливість ознайомитися з дизайн-решениями, оновленим лобі і номерами SMART, можливостями конференц-залу-трансформера Саміт, а також багатофункціональним рестораном Росія. Архітектурну концепцію проекту розробило німецьке бюро Bruzkus Batek Architects, що спеціалізується на проектах в індустрії гостинності для європейських країн. Концепція дістала назву SMART завдяки використанню функціонального підходу до організації простору готелю. Нові номери мають лаконічний дизайн: прості гармонійні форми, нейтральні кольори, чітку геометрію простору.

Оновлене SMART – ЛОБІ докорінно міняє традиційну зону лобі і звичні способи спілкування з гостями. Функції ресепшен, бару, ресторану і інформаційного центру в AZIMUT Готель Уфа тепер повністю об’єднані. Інноваційні розробки AZIMUT Hotels в області дизайну утілюють багаторічний досвід роботи AZIMUT Hotels в індустрії гостинності і враховують потреби сучасних гостей. Реновація готелю спрямована передусім на забезпечення максимального комфорту наших гостей, – відмітив в.о. Директори і Операційний директор AZIMUT Hotels Себастіан Крамер.

Найближчим часом SMART – концепція буде впроваджена в усі готелі мережі. Уперше концепція SMART була представлена в AZIMUT Moscow Tylskaya Hotel в листопаді 2012 року. У травні 2013 Московський банк Ощадбанку Росії відкрив дві кредитні лінії готельному операторові Azimut Hotels на суму 2 млрд. рублів на реновацію готелів мережі. В першу чергу реновації увійшли готелі в Петербурзі, Уфі, Самарі, Владивостоку і Воронежі. Програма оновлення номерного фонду готелів, зони лобі і ресторанів дозволить міжнародному готельному операторові поліпшити стандарти якості і розширити круг постояльців.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.