Тунель під Ла-маншом відкрили для туристів

У минулі вихідні – 14-го і 15-го вересня – усі ті, що бажають змогли відвідати термінал Фолкстоун, який розташовується на території графства Кент. Про це повідомляють британські ЗМІ. Усі ті, що бажають змогли побувати в ході відвідування найбільш відомого на даний момент тунеля, в тих зонах, які зазвичай доступні виключно обслуговуючому тунель персоналу. Так, туристи змогли побачити на власні очі платформи, диспетчерську, а також центр управління. Окрім цього, туристи також змогли зустрітися і поспілкуватися з обслуговуючим персоналом терміналу.

Сумарна протяжність тунеля, які сполучає Великобританію і континентальну Європу, складає порядку 51-го кілометра, причому близько 39-ти з них розташовані безпосередньо під Ла-маншом. Тунель був відкритий в 94-му році минулого століття, і відтоді за без малого два десятки років тунелем змогли скористатися понад 300 мільйонів чоловік. Відвідування цього дуже примітного місця було доступне у рамках щорічної програми Днів європейської спадщини. Так, з 1984-го року за пропозицією країни, яка підписала Європейську культурну конвенцію, – Франції – свої двері для відвідувачів відкривають усі європейські музеї, а ті історичні місця і будівлі, у тому числі і урядові, які зазвичай закриті для відвідування, також відкривають туристам доступ.

Уперше Дні європейської спадщини були офіційно проведені в 91-му році минулого століття Радою Європи за підтримки Єврокомісії. Замітка: Індонезія – прекрасна екзотична країна з прекрасним кліматом, древніми пам’ятками і самобутньою культурою. Вона відрізняється відмінними умовами для відпочинку, незабутніми природними ландшафтами і багатим культурним життям. Придбати недорогі путівки в Індонезію можна на сайті tourskidki.ru. Тут ви знайдете кращі тури в країну за найвигіднішими цінами.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.