КБР представить на форумі Сочи-2013 проект туристсько-рекреаційною ОЕЗ

Кабардино-Балкарія представить на ХII міжнародному інвестиційному форумі Сочи-2013 проект створення туристсько-рекреаційною особою економічної зони, повідомляє Мінекономрозвитку республіки. ОЕЗ в КБР створюється на трьох майданчиках. У Ельбрусском районі – гірничо-рекреаційний комплекс Приельбрусье. Основні параметри курорту : 31 підйомник і 108,39 км спусків; загальна площа 26 тис. га; пропускна спроможність – 25 тис. чоловік в день. У Зольском районі – гірничо-рекреаційний комплекс Джили-су. Основні параметри курорту : 10 підйомників; площа місць катання складе 200 га; загальна площа 16 тис. га; пропускна спроможність – 10 тис. чоловік в день.

У Черекском і Чегемском районах – туристсько-рекреаційний комплекс Безенги. Основні параметри курорту : загальна площа – 6,5 тис. га; 30 підйомників і 170 км спусків; пропускна спроможність – 29 тис. чоловік в день. Основною метою проекту є створення курортів, які по рівню сервісу і технічної оснащеності будуть порівнянні з найпопулярнішими спортивними курортами світу : Park City і Vail(США), Les Arcs і Val Thorens(Франція), Ischgl(Австрія), Zermatt і Gstaad(Швейцарія), Sella Ronda(Італія). У рамках проекту впродовж 10-15 років передбачається створення близько 25 тис. нових робочих місць, а також збільшення туристичного потоку в республіку до 1 млн чоловік в рік.

Першим етапом реалізації проекту в КБР є створення гірничо-рекреаційного комплекс Приельбрусье. Угода про створення в КБР туристсько-рекреаційною ОЕЗ була підписана між урядом РФ, главою Кабардино-Балкарії Арсеном Каноковим і адміністраціями муніципалітетів в січні 2011 року. ОЕЗ в КБР передбачається створити до 2020 року у рамках проекту Північно-кавказького туристичного кластера.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.