У День без автомобіля москвичам запропонують велоекскурсії по бульварах і кінотеатр в автобусі

Кінотеатр, бібліотеку і ярмарок в автобусі зможуть відвідати москвичі в День без автомобіля на міських бульварах 22 вересня, повідомили в прес-службі столичного департаменту транспорту і розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури. В неділю у рамках заходу День без автомобіля в період з 12:00 до 18:00 Рождественський, Чистопрудний, Сретенский, Покровский і Яузский бульвари тимчасово стануть пішохідними. Кожен той, що бажає зможе знайти зайняття до душі: на початку кожного бульвару будуть розміщені пункти прокату велосипедів, самокатов, роликів, сигвеев, – сказав співробітник прес-служби Інтерфаксу в четвер. За його словами, також будуть організовані тематичні екскурсії по московських вулицях на спеціальних автобусах.

Маршрут починатиметься і завершуватиметься в арт-кластере Сахарт. Любителі активного способу життя зможуть взяти участь у велоекскурсиях по бульварах і дізнатися про цікаві факти історичних місць столиці, а також боліти за учасників професійної велогонки, яка пройде на Яузском бульварі, – співрозмовник агентства. Молодшому поколінню буде представлена можливість покататися на велорикшах, прийняти участь в освітніх семінарах з безпеки дорожнього руху, змайструвати модель міського транспорту з картону на майданчику картонного міста і весело провести час в дитячому містечку, сказав представник департаменту.

Він відмітив, що 22 вересня буде організоване безліч майданчиків, зокрема різні виставки, лекторії, зони фитнеса, зона читання в громадському транспорті, школа озеленення, а також школа, бібліотека, кінотеатр і ярмарок в автобусі. З 16 по 22 вересня департаментом спільно з ГУП Мосгортранс, проводиться Міжнародний тиждень без автомобіля. Міжнародна акція проводиться в Москві з 2008 року, цього року ця масштабна подія супроводжуватиметься великою кількістю заходів різної спрямованості.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.