Хороший рік для Каталонії

Узбережжя Коста Дорада належить до улюблених місць відпочинку російських туристів в Іспанії. Збільшення турпотоку з Росії рік від року відмічають в Салоу, Камбрилсе і Ла Пинеде. Адміністрації цих муніципалітетів спільно з парком розваг Порт Авентура запросили на святковий вечір, приурочений до виставки Отдих-2013, російських туроператорів Наталі турс, Пегас туристик, Tez Tour, Coral Travel, Нева, Час Тур і інших, а також їх приймаючі компанії в Каталонії. Серед гостей були представники каталонських готелів і національного авіаперевізника Vueling, а також співробітники генерального консульства посольства Іспанії в Москві.

Глава представництва Ради з туризму Каталонії(при уряді регіону) в Росії і країнах СНД Хосе Марія Перрамон відмітив, що поточний рік видався вдалим. Для Каталонії цей сезон був найвидатнішим по турпотоку з Росії за усі 20 років моєї роботи, – підкреслив він. Минулого року регіон відвідали близько 800 тис. наших співвітчизників. На сьогодні, як повідомляють російські оператори, вже помітне збільшення числа туристів на 20% в порівнянні з минулим роком, а за підсумками усього року можна чекати не менше 30%. Абсолютні цифри турпотоку, за словами пана Перрамона, будуть оголошені після 15 жовтня, коли закінчиться літній сезон. Багато в чому він зв’язує такий значний приріст з видачею іспанським посольством великої кількості шенгенських мультивіз. Це дуже притягає людей, оскільки дає їм можливість самостійно планувати поїздки по Європі, – сказав Хосе Марія Перрамон.

Він також уточнив, що, за даними сайту Росавиации, 67% усіх бортів, що вилітають в Іспанію з Росії, приземляються саме у Барселоні. З травня 2014 року авіакомпанія Vueling відкриває в каталонську столицю нові маршрути – до вже існуючих регулярних вильотів з Москви і Санкт-Петербургу додадуться рейси з Калінінграду, Казані і Самари. Глава департаменту по продажах квитків в Східній Європі і Азії авіакомпанії Vueling Хесус Бланко додав, що онлайн-продажі квитків з Росії цього року виросли на 60% в порівнянні з торішніми показниками.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.