Онлайн-агентство Tripsta запустило оплату послуг через стільникових ритейлерів

Tripsta, одна з найбільших в Європі онлайн-агентств подорожей, надала клієнтам можливість оплати авіаквитків і готелів в магазинах Євромережа і Зв’язковий. Платежі приймаються без комісії в усіх магазинах стільникових ритейлерів на території РФ. Сплатити замовлення туристи можуть як на касі магазинів, так і в терміналі мережі Зв’язкової.

Таким чином, пошук і купівля туристичних послуг з економічної ціни за допомогою сервісу Tripsta сталі зручні не лише для власників банківських карт, але і для мандрівників, звиклих оплачувати замовлення наличними. Як показує практика, в Росії ця категорія пасажирів залишається численною. За даними Tripsta, близько половини росіян все ще вважають за краще оплачувати свої туристичні послуги наличними, тоді як в країнах Західній Європі їх число складає 5-10%.

Поява нової послуги – помітний крок для розвитку Tripsta в Росії. Він дозволяє нам налагодити взаємодію не лише з туристами, що віддають перевагу готівковій оплаті, але і з жителями міст, в яких банківські карти використовуються менш активно, чим в столичному регіоні – коментує представник Tripsta в Росії Ольга Тимофєєва.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.