У інтернеті з’явився сервіс з продажу найбільш дорогих номерів в Іспанії

Нині іспанські готельні комплекси пропонують клієнтам нову послугу, яка, по суті, є оригінальним маркетинговим ходом. Так, люксові комфортабельні номери продаються на спеціальному аукціоні, за допомогою якого вказані апартаменти у разі деякого везіння, можна отримати за низькою ціною. Як відомо, криза і конкуренція робить великий вплив на доходи, змушуючи власників готельних об’єктів шукати нові максимально ефективні економічно варіанти, які можуть бути додані до звичайної стратегії продажів звичайним каналам, як онлайновим, так і оффлайновим.

Варто відмітити, що у зв’язку з кризою, іспанські готельні номери не користуються великою популярністю – тут у більшій шані оренда квартир. Але якщо для того, щоб орендувати квартиру в українському Львові, приміром, досить зайти сюди, то в Іспанії практично немає онлайн-сервісів по оренді квартир. У результаті в мережі з’явився сервіс під найменуванням BidAway, який пропонує як отельерам, так і їх клієнтам певну альтернативу, дозволяючи першим запрацювати, а другим заощадити, тим паче, що, знову-таки, з онлайн-сервісами в Іспанії ситуація йде досить складно.

Дизайн аукціонного ресурсу BidAway виконаний на інноваційному технічному рівні, завдяки чому клієнти можуть вибрати номери для розміщення максимально ефективно, виходячи як зі своїх запитів, так і з фінансових можливостей. Завдяки такому підходу, прибутковість ряду готельних комплексів вже значною мірою зросла за рахунок продажу кімнат, заповнювана яких у зв’язку з високими цінами дуже невелика. Також клієнтам нового сервісу доступне бронювання онлайн по конкретних датах, підтвердження бронювання і подальшого заїзду і підбір номера за вказаними параметрами.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.