Декілька десятків учасників з шести регіонів Росії візьмуть участь в I Фестивалі туристичних і спортивних фільмів Алтайський край – Місце сили

Захід відбудеться 21-22 вересня в селі Стан-Бехтемир Бийского району на базі санаторію Світанки над Бией.

За словами голови оргкомітету фестивалю Євгенія Лебедєва інтерес до заходу проявляють не лише жителі Алтайського краю, але і учасники з інших регіонів. Сибір представляють фільми з Алтайського краю, Кемеровською, Новосибірською і Томською областей, є учасники з Ярославля, а Марина Елютина з Тамбовської області підготувала до фестивалю відразу два фільми. Поступають роботи і на фотоконкурс заявлені більше десяти учасників у тому числі є цікаві роботи і столичних фотографів.

Нагадуємо, що мета фестивалю – популяризація різних видів туризму і подорожей, пропаганда здорового способу життя, залучення молоді до туристського руху, презентація екстремальних видів спорту, інформування про нові об’єкти туристсько-рекреаційного напряму, а також підвищення майстерності відеолюбителів і фотографів. Ідея заходу полягає в тому, щоб зібрати разом професіоналів і любителів відео – і фотографування, продемонструвати роботи туристичної і спортивної тематики.

Фільми і фотографії оцінюватимуться по наступних номінаціях: Туризм, Спорт, Природа, Екологія і Однохвилинний фільм. Учасниками фестивалю можуть стати що усі, що бажають, хто є автором цікавих тематичних фільмів і фотографій. Організаторами фестивалю виступили управління Алтайського краю по друку і інформації і санаторій Світанки над Бией. Партнери фестивалю – ТОВ Барнаульський завод РТИ, компанія Бочкари і туроператор Полювання. Свою участь в заході підтвердили основні ЗМІ регіону.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.