Кишенькові Злодії-злодії, агресивні вуличні торговці і таксисти-вимагачі відлякують іноземних туристів у В’єтнамі

Туристична влада В’єтнаму зв’язує помірне зростання показників в’їзного турпотоку в країну з великою кількістю на вулицях країни дрібних злодюжок, агресивних торговців і таксистів-вимагачів, повідомляє портал Thanhniennews. Згідно з офіційною статистикою, число іноземних туристів у В’єтнамі з 1995 по 2012 рр. виросло більше, ніж в п’ять разів : з 1,35 млн до майже 7 млн відповідно. Проте, в першій половині цього року, кількість іноземних туристів збільшилася тільки на 2,6 % в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Прем’єр-міністр В’єтнаму Нгуен Тань Дунг вважає, що на невисоке зростання турпотоку вплинули випадки шахрайства, що почастішали. Це негативно відбивається на безпеці іноземних туристів, особливо в таких популярних туристичних напрямах, як Ханой, Хошимін, Сам Сон Бич в центральній провінції Тханьхоа, бухта Халонг, Вунгтау і Нячанг. Прем’єр-міністр доручив відповідним установам вжити конкретні заходи для того, щоб зробити В’єтнам безпечною і дружньою країною для туристів в довгостроковій перспективі.

Зокрема, поліції було дано вказівку посилити патрулювання в міських центрах і туристичних напрямах. При цьому поліцейські повинні будуть знати іноземні мови і ввічливо спілкуватися з туристами. На кожному туристичним напрямом, який притягає більше 1 млн відвідувачів в рік, має бути відкрита гаряча лінія для туристів, куди б вони могли звернутися у разі виникнення проблем, – заявив прем’єр-міністр. Крім того, планується збільшити штрафи для тих, хто смітить в туристичних зонах і створює загрозу для туристів.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.