Омськ увійшов в 30-ку найпопулярніших туристичних маршрутів Росії

За результатами моніторингу Федерального агентства по туризму, Омська область увійшла до числа 27 регіонів Росії, в яких туристичні потоки перевищують 100 тисяч відвідувань в рік. Найбільш популярним містом Росії визнана Москва, що цілком очікувано. Також в список потрапили Оренбурзька, Кіровська, Ярославська, Новосибірська області, Алтайський край і інші регіони. Питання розвитку туризму в Омській області останнім часом активно обговорюється урядом нашої країни. На твердженні знаходиться програма по створенню туристичного кластера в Омській області Розвиток культури і туризму на 2014-2020 роки. Згідно з нею заманювати в Омськ туристів планується пов’язаними з ним історичними особами – Колчаком і Достоєвським, а також унікальними природними особливостями нашого краю.

Так, найбільш перспективними, за відомостями міністерства культури Омської області, чиновникам здаються Муромцевский і Большереченский райони. У першому знаходиться унікальний природний комплекс озер Ленево, Данилово, Щучье, а в другому – єдиний в Росії сільський зоопарк і історико-культурний комплекс Старовина Сибірська – це музей просто неба, де зібрані зразки сибірської дерев’яної архітектури. На базі комплексу створені кухлі, в яких діти вчаться народним ремеслам, проводяться народні свята, працює сувенірна крамниця. Також популярними туристськими маршрутами в Омській області вважаються природні комплекси Красноярско-Чернолученской зони. Саме ці райони можна назвати самими затребуваними серед туристів в Омській області.

Можна говорити про співвідношення 48 і 52 відсотки, де 48 – це туристи з-за кордону і інших регіонів Росії, а 52 – це омичи, вважаючі за краще подорожі по своїй малій батьківщині, – відмітив Михайло Гизбрехт, начальник управління по розвитку туризму регіонального мінкультури. За його словами, тільки іноземних туристів в Омську область приїжджає більше 22 тис. в рік. Така тенденція виглядає найпривабливішою і з економічної точки зору. Якщо внутрішній туризм – це просто циркуляція грошей в межах регіону, то що приїжджають з-за кордону і інших регіонів Росії додатково інвестують в Омську область.

І не лише цей факт примушує омичей серйозно замислитися про розвиток туризму. За даними досліджень Федерального агентства по туризму будуть визначені можливі інвестиційні проекти створення і розвитку туристської інфраструктури. Потрапити в такий проект – означає притягнути в регіон додаткові позабюджетні асигнування з федерального центру. Програму Розвиток культури і туризму на 2013-2020 роки уряд РФ прийняв у кінці листопада минулого року. Згідно з цією програмою, на розвиток туризму в регіонах буде спрямовано більше 700 млн рублів.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.