Майбутнє MICE Росії і світу обговорять на Mibexpo Russia

У рамках Московського міжнародного осіннього тижня професіоналів турбізнесу MATIW, яка проходитиме в МВЦ Крокус Експо в період з 17 по 20 вересня, відбудеться 9-а Міжнародна конференція з ділового туризму і корпоративних заходів Mibexpo Russia. Перед учасниками виступлять провідні світові і російські експерти в області ділового туризму. Зокрема, обговорюватимуться тенденції і перспективи розвитку ринку MICE. Доповідь про поточні і нові тенденції в цьому сегменті представить генеральний директор Конвеншн Бюро Гданьську, голова Центрально-європейського відділення ICCA, віце-президент асоціації MPI Ганна Горска.

Про нюанси організації инсентив-туров в межах Золотого кільця розповість директор бізнес напряму корпоративного і екскурсійного туризму багатопрофільної сервісної компанії Волга-тур Ольга Лобанова. Крім того, мова піде про можливості і особливості ділового туризму і корпоративного обслуговування в Латинській Америці, ОАЕ, Бразилії, Криму, Калінінградській області. Тему інноваційних технологій і якості розвитку послуг в готельному бізнесі розкриє комерційний директор Групи компаній ГОСТ Ельвіра Тарасенко, а генеральний директор Атлантис Лайн Морські круїзи Наталія Андронова говоритиме про новий формат проведення MICE – заходів на морських лайнерах.

За експертними оцінками, об’єми ділового туризму в Росії щорічно ростимуть в середньому на 15-20%. За прогнозами, найближчими роками сегмент MICE може отримати до 40% усього туристичного ринку країни. Як стверджують аналітики, цьому сприяють инновационность напрями, поступове відновлення світової економіки і глобалізація бізнесу у багатьох галузях. Поки ж найактивнішими учасниками ринку ділового туризму в Європі на сьогодні є Великобританія, Туреччина і Іспанія, а в Азії сегмент ділять між собою, Сінгапур і Китай.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.