У Греції місць немає

Надзвичайний наплив туристів у вересні відмічають отельери Греції, причому практично на усіх курортах. Але особливо – на Кріті. Перша причина, яка може пояснити явище, – жара як на островах, так і на материковій частині країни, на відміну від іншої Європи, де відносно прохолодно. Проте Димитрис Харитидис, директор по розвитку і продажам Aldemar Hotels Spa, помітив, що вже третій рік підряд перший місяць осені – найзавантаженіший. Така ситуація, судячи з наших продажів, спостерігатиметься до 4-5 жовтня. Судячи із статистики прибитий тільки в аеропорт Іракліону, в серпні сюди прилетіли 107 403 туристи з Росії, більш ніж наполовину більше, ніж в той же місяць 2012-го, – абсолютне лідерство(найближчий конкурент, Німеччина, 89 136 чоловік). Вересень цілком може перекрити і цей показник, – повідомив пан Харитидис.

Ще два-три роки тому вересень заповнювали у більшості своїй туристи з Європи. Зараз ситуація змінилася, – підтвердила генеральний представник мережі Grecotel в Росії Оксана Никитюк. Підтверджують надзвичайно активні бронювання Греції і російські туроператори. Наприклад, в TEZ Tour, Библио Глобусі повідомили про практично 100-процентне завантаження. Враховуючи, що аж до середини липня напрям був збитковим для багатьох туроператорів, чи виправдається надія, що завдяки хлібним серпню і вересню його витягнуть на рентабельність? Згідно з даними агентства ОнлайнТур, середня мінімальна ціна 7-денного туру 12 вересня складала 9894 крб. Це, звичайно, не мінімум, зафіксований 4 червня(5500 крб.), але і не максимум 7 серпня(13 835 крб.).

Експерти вважають, що в плюс по грецькому сезону в цілому ринку не вийти. Один із співрозмовників відмітив, що і вересневі ціни у більшій частині зовсім не ринкові. Крім того, початок осені деякі гравці намагалися продавати заздалегідь і дешевше в прагненні набрати оборотку, що змушувало інших коригувати свої прайси.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.