85% росіян рахує, що відпочинок за кордоном краще, ніж на Чорному морі

Напередодні оксамитового сезону, TripAdvisor®, найбільший у світі інтернет-сайт про подорожі, дізнався у своїх російських користувачів, що вони думають про відпочинок на Чорному морі. За результатами опитування, цього року 81% не збирається відвідувати російські морські курорти. І це попри те, що більше половини респондентів раніше відпочивали на Чорному морі(51,5% сказали, що раз в декілька років бувають на чорноморському узбережжі). Серед можливих причин такого тренду : 85% рахують відпочинок за кордоном економічно вигідніше, 53% відмітили низький рівень сервісу і інфраструктури. Сімейні традиції і відповідний клімат приводять російських туристів на Чорне море

Незважаючи на ряд переваг : не треба збирати документи для європейських віз, прямі і часті рейси авіаліній і потягів, а також легкодоступность узбережжя на власному автомобілі, тільки 9,6% вважають за краще проводити відпустку на рідному узбережжі із-за складності з оформленням віз в інші країни, усього 6% відмітили, що причина їх переваг полягає в тому, що поїздка займає менше часу. Лише 4% опитаних віддають перевагу відпочинку на російському узбережжі, тому що почувають себе безпечніше і комфортно.Зате сімейні цінності все ще значимі – майже 11% призналися, що для них відпочинок на чорноморському узбережжі – це данина сімейної традиції. 10% відповіли, що їм підходить клімат чорноморського узбережжя.

Якщо росіяни і їдуть на Чорне море, то, як правило, поїздку вони організовують самостійно. Так відповіли 62%. Тільки 13% купують турпакет або путівку. Олімпіада – негативний чинник 67% опитаних не збиралися і не збираються їхати в Сочі, але 25% уникатимуть відвідування Cочи і довколишніх населених пунктів саме унаслідок активного будівництва об’єктів і підготовки до Олімпіади в Сочі в 2014 році.

Чим займаються росіяни під час відпочинку на морі 84% активно їздять на екскурсії, 71% віддають перевагу пляжному відпочинку, 35% займаються активними видами спорту(походи в гори, рафтинг, кайтинг і так далі), і ще стільки ж відвідують оздоровчі процедури.

Яку ж альтернативу бачать опитані? Майже половина респондентів(45%) віддають перевагу іншим країнам над відпочинком на російському узбережжі чорного моря. 18% учасникам опитування цікавий відпочинок як в Росії, так і за кордоном. Найпривабливішою для наших співвітчизників залишається Західна Європа(Франція, Італія, Іспанія та ін.), згідно з думкою 22% респондентів. Як не дивно, більше традиційні напрями, такі як Туреччина і Греція, не зайняли високі місця в рейтингу кращих країн для відпочинку, сьогодні їм віддають перевагу близько 3% опитаних. Тайланд віддають перевагу 5% з усіх опитаних користувачів.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.