Новий погляд на шкільні тури представили на конференції в Москві

Експерти в області туризму і освіти з 48 регіонів Росії зібралися в Геологічному музеї імені В. И. Вернадського в Москві на конференції з розвитку шкільно-освітнього туризму. Для нас цей захід новий в плані організації міжрегіонального шкільно-освітнього туризму. Звичайно, круглі столи проводили неодноразово, збирали базу даних про ті об’єкти, які готові прийняти школярів, розмовляли з туристичними компаніями. Сьогоднішня конференція присвячена підсумкам, які були досягнуті, – заявила на церемонії відкриття форуму заступник голови столичного комітету з туризму і готельного господарства Ірина Руденко.

Серед нових московських проектів були представлені програми Московські уроки, Московські канікули і Москва плюс, яка, окрім Златоглавої, включає екскурсії по містах Росії. В якості вагомої гідності нових програм гендиректор компанії Интерс і керівник об’єднання туроператорів Мостурпул Тетяна Козловская відмітила їх встраиваемость в програму навчального року. У свою чергу заступник директора департаменту туризму і регіональної політики Мінкультури РФ Ельміра Хаймурзина нагадала, що відповідальність за розробку програми розвитку дитячого і молодіжного туризму в Росії покладена на Ростуризм і нарекла на туристичну чехарду.

На жаль, сфера туризму знаходиться на рівні суб’єктів у кого де: десь з культурою, десь з освітою, із спортом і молодіжною політикою. Це міжвідомче неузгодження на регіональному рівні створює великі проблеми з точки зору логістики і менеджменту, – визнала вона. За її словами, наступного року 18 тисяч дітей з регіонів побувають в Москві і Санкт-Петербурзі за рахунок засобів федерального бюджету.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.