Вересневі рейси авіакомпанії Arkia Israeli Airlines з Єкатеринбургу в Ейлат і Овду скасовані

Ізраїльська авіакомпанія Arkia Israeli Airlines, що анонсувала раніше відкриття прямих перельотів з Єкатеринбургу в Ізраїль, тимчасово відмовилася від своїх планів. Вересневі вильоти, а їх повинно було бути два, не відбудуться. Рейси в жовтні і листопаді – доки під знаком питання. Ізраїльська авіакомпанія Arkia Israeli Airlines оголосила про запуск прямих рейсів в Ейлат і Овду з Єкатеринбургу ще в липні 2013 року. Ці борти повинні були, передусім, заповнюватися туристами компанії Isralux, яка планувала продавати уральцям тури в Ізраїль. Вильоти повинні були здійснюватися раз в 10 днів, поперемінно – перший в Ейлат, другий, – в Овду.

Рейс в Ейлат був запланований ще на 6 вересня, але тоді авіакомпанія відмінила виліт. За словами керівництва Arkia Israeli Airlines, літак майже повністю був викуплений однією з компаній для доставки співробітників на деякий ізраїльський семінар, проте семінар не відбувся, і авіакомпанія прийняла рішення не ганяти туди-назад порожній борт. Нібито, перший виліт усього лише перенесли на 17 вересня. Але сьогодні, напередодні запланованого вильоту, стає зрозуміло, що ізраїльська програма Arkia Israeli Airlines і Isralux чи то переноситься на пізніший час, чи то взагалі відміняється. Як розповіли Новому Регіону в прес-службі Кольцово, слоти на обслуговування рейсів у вересні, жовтні і листопаді дійсно були викуплені авіакомпанією з Ізраїлю. Але вже абсолютно точно відомо, що від вересневих вильотів вона відмовилася.

Співробітники Arkia Israeli Airlines повідомили керівництво аеропорту, що вильотів у вересні не буде. З яких причин – не відомо. Як не відомо і те, чи відбудуться вильоти в жовтні і листопаді, – відмітив прес-секретар Кольцово Дмитро Тюхтин. За офіційною інформацією від туроператора Isralux, авіакомпанія Arkia не змогла погоджувати допуск озброєних представників служби безпеки авіакомпанії в аеропорт Кольцово. Незважаючи на отримання усіх необхідних дозволів, компанія Isralux вимушена змінити перевізника і, як наслідок, розклад авіарейсів. Рейси здійснюватимуться по маршруту Екатеринбург-Увда-Єкатеринбург на крилах Уральських авіаліній разів в 10/11 днів по вівторках і п’ятницях.

Зміщення розкладу, по відношенню до польотної програми Arkia, складає не більше доби, – говориться на офіційному сайті туроператора. – В Уральських авіалініях додатково до ціни квитка є присутнім паливний збір, але компанія Isralux не стягуватиме його на усі тури, продані до 25.09, і не змінюватиме вартості турів. Додамо, що на даний момент польоти з Єкатеринбургу в Ізраїль на регулярній основі здійснюють тільки Уральські авіалінії(у Тель-Авів) – по середовищах. З появою нового рейсу об’єм перевезення міг би збільшитися більш ніж в два рази. Та і ціни ізраїльський перевізник пропонував більш ніж приємні. Так, вартість туру, анонсованого Isralux і що включає переліт і розміщення в готелі, була нижча вартості тільки авіаквитків у перевізників-конкурентів.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.