Відкриття нового кемпа Little Tubu в дельті Окаванго

З моменту свого відкриття в червні 2013 року, новий кемп компанії Wilderness Safaris під назвою Little Tubu, який розташований на острові Хундла в приватній концесії Джао в дельті Окаванго, радує гостей приємною атмосферою і унікальним видом на приголомшливі пейзажі Ботсвани. Кемп Little Tubu знаходиться у близькості від свого старшого брата Кемпа Tubu Tree і надає в розпорядження своїх гостей три елегантні і стильні шатри в традиційному стилі племені Міру, розрахованих на максимум шість гостей. Усі шатри укриті від африканського сонця в тіні дерев і побудовані на платформах, піднятих над землею на декілька метрів і сполучених дерев’яними мостовими доріжками, так що з кожного з них відкривається приголомшливий вид на трав’янисті болота унікальної Дельти Окаванго.

З просторих майданчиків для вечері і релаксації, дерев, що також височіють над землею і дістаючих до самих крон, відкривається неповторний вид на водойми, у яких збираються безліч диких тварин, таких як водяні козли лічі, зебри, жирафи, гіпопотами і слони. Після вишуканої вечері під куполом зоряного африканського неба, гості можуть відмінно провести залишок дня сидячи в незвичайному барі(Tree Bar), побудованому прямо на дереві. Басейн, розташований між двома Кемпами Little Tubu і Tubu Tree, подарує гостям вологу прохолоду, таку необхідну після пекучих променів африканського сонця. Гості Little Tubu також можуть провести ексклюзивну ніч просто неба посеред дикої природи Африки на піднесеному ліжку, розташованому трохи збоку від Кемпа.

Little Tubu пропонує безліч варіантів активно провести день за межами Кемпа. Під час сафарі-поїздок на позашляховику, а також на човні, гості можуть з відстані витягнутої руки спостерігати за гієнами, левами, крокодилами і антилопами куду, чагарниковими баранами, леопардами і безліччю інших диких тварин. Крім того місцеві ліси є будинком для найрізноманітніших видів птахів. А також, залежно від пори року і рівня води, гості можуть прийняти участь в прогулянках на спеціальних човнах Мокоро або в період з травня по кінець вересня відправитися на риболовлю.

Як і інші Кемпи Wilderness Safaris Little Tubu розділяє філософію чотирьох К(Комерція, Консервація, Колективність, Культура) і будувався з оглядкою на екологічні аспекти. Девид Киз(David Keys), також є членом комітету спільного управління Little Tubu, який також є одним з ініціаторів проекту з університетом Ботсвани, мета якого полягає в зменшенні браконьєрства і зайвого лову риб, а також підтримці муніципальної общини шляхом розвитку туризму.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.