Tripsta розповідає про безпеку бронювання авіаквитків

Tripsta, міжнародне онлайн-агентство подорожей, поділилося своїми способами забезпечення безпеки бронювання і проведення платежів в мережі. З одного боку, ці методи захищають клієнтів, а з іншої – компанію, яка пропонує послуги в інтернеті. Як і безліч інших сайтів, Tripsta застосовує технології, які шифрують за допомогою протоколу Secure Socket Layer(SSL) що вводяться користувачем дані. Цей протокол запобігає перехопленню або фальсифікації передаваної інформації. Клієнт сервісу може бути упевнений, що внесені їм на сайті відомості залишаться конфіденційними.

Інший засіб захисту, до якого прибігає Tripsta, пов’язаний з послугами основних платіжних систем : Verified by Visa, MasterCard SecureCode і J/Secure. На їх базі деякі банки пропонують випуск карт, що підтримують протокол 3 – D Secure. Головна перевага цього протоколу – двохфакторна аутентифікація користувача. При здійсненні оплати на www.tripsta.ru утримувач такої карти окрім інших даних повинен вводити персональний пароль, який приходить йому від банку в sms- повідомленні. Шахрай, в чиїх руках опинилися дані чужої кредитної карти, не зможе їй скористатися на сайті, якщо у нього немає телефону, до SIM – карті якого прив’язаний рахунок. Tripsta підтверджує слова експертів про те, що в цій ситуації 3D – Secure, в першу чергу, захищає онлайн-сервіси, тоді як відповідальність перед клієнтом за проведення операції несе банк.

Звівши до мінімуму можливість здійснення шахрайських операцій на нашому сайті, ми можемо дозволити собі пропонувати клієнтам більше способів оплати для бронювання готелів і авіаквитків. До того ж оплата може робитися кредитними картами, випущеними іноземними банками, – коментує представник онлайн-агентства подорожей Tripsta в Росії, Ольга Тимофєєва.

Попри те, що за останні три місяці число бронювань на www.tripsta.ru зросло в 2,5 разу, система безпеки сайту успішно справляється із запобіганням шахрайським операціям. На це вказує кількість онлайн-транзакцій з підвищеним рівнем ризику, яке навіть зменшилося в цей період.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.