Ростуризм просуває Перший канал в готелі світу

У рамках виставки Отдих-2013 Ростуризм і керівництво Першого каналу, що проходить в Москві, домовилися про спільне просування проекту Перший канал в готелях світу. Сьогодні є очевидна затребуваність російськомовних каналів в тих країнах, куди вирушають на відпочинок російські туристи. Будучи за кордоном, наші громадяни хочуть дивитися улюблені передачі на рідній мові. Крім того, достовірна інформація про Росію потрібна і тим, хто постійно мешкає за межами своєї батьківщини, – відмітив керівник Ростуризма Олександр Радьков. Глава відомства пояснив, що стандартна тривалість турпоїздки росіянина укладається в півтори-два тижні – на такий термін вибираються за кордон 46% наших співвітчизників.

Цілком природно, що за цей період сучасна людина, що звикла до того, що телевізор постійно є присутнім в його житті, устигає скучити за блакитним екраном. Іноземні ж телеканали не завжди можуть стати стовідсотковою заміною – заважає, в першу чергу, мовний бар’єр. Згідно із статистикою, яку озвучив пан Радьков, 33% російських туристів мають початковий рівень знань іноземних мов, 44% ними не володіють зовсім. Міжнародна версія Першого каналу включає новини, розважальні програми, фільми і серіали. При цьому ніякого додаткового устаткування для прийому телеканалу не потрібно. Він знаходиться в пакеті з найпопулярнішими каналами, що приймаються в усіх готелях світу, – CNN International, BBC World, EuroNews і іншими.

Перший канал доступний на території Західної і Східної Європи, Південно-східної Азії, Північної Америки і Австралії. За словами комерційного директора ЗАТ Перший канал. Всесвітня мережа Наталії Беляниной, туристи можуть самостійно пролобіювати підключення готелю до мовлення російського телебачення, якщо таке відсутнє. Для цього необхідно або залишити заявку на сайті Першого каналу, або звернутися до адміністрації готелю з проханням налаштуватися на Перший канал, що займає всього декілька хвилин. Координати каналу також можна узяти на сайті. Для готелів участь в проекті безкоштовна і, головне, може сприяти додатковому припливу російських клієнтів, особливо якщо врахувати, що телеканал дивляться 250 млн. телеглядачів по всьому світу, – підкреслила пані Белянина.

При отриманні від готелю підтвердження про те, що в готелі йде мовлення Першого каналу, ініціатори проекту обіцяють розмістити назву і логотипи нових партнерів на своєму сайті. В найближчому майбутньому також буде доступний сервіс онлайн-бронювання готелів.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.