Туристичні об’єкти на До Чанге можуть бути закриті із-за повені в Тайланде

Сильні паводокові води у ряді районів туристичного острова Чанг можуть стати причиною тимчасового закриття популярних туристичних місць. Деякі ділянки доріг до пам’яток на острові знаходяться під 80-ти сантиметровим шаром у води. Найсильніше затоплені дороги Пан Салак Кок, Пан Салат Петч і Пан Чек Бей. Повінь на острові є результатом гірських стоків після тривалих сильних злив. Глава Національного парку До Чанг пан Панпонг Конджей-Адисак сказав, що висока вірогідність закриття водоспаду Клонг Плу, якщо вода продовжуватиме прибувати.

Витрат стала однією з чотирьох провінцій, для яких сьогодні Національний Департамент попередження стихійних лих випустив строге сповіщення про погіршення погоди, – сильні зливи і вітри, як наслідок – лісові стоки і можливі зсуви. Метеоцентр попереджає людей і туристів, що живуть поблизу схилів і водних шляхів в чотирьох провінціях Тайланда, – Витрат, Чантабури, Прачинбури, Ча Чоенг Сао про сильніші дощі, вірогідні повені, лісові стоки і зсуви 15 і 16 вересня.

Директор по запобіганню стихійним лихам провінції Чантабури сказав, що адміністрація знаходиться в повній готовності, щоб у разі потреби відправити продукти і питну воду на вантажівках в постраждалі райони. Телефон гарячої лінії для потерпілих від суворої погоди – 1784.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.