Cathay Pacific вводить преміальний економічний клас обслуговування на рейсах з Гонконгу в Японію

Авіакомпанія Cathay Pacific Airways оголошує про введення нового Преміального економічного класу обслуговування на лініях Гонконг-Нагоя, Гонконг-Осака і Гонконг-Саппоро з 16 вересня 2013 року.

Преміальний економічний клас Cathay Pacific – це економічний клас підвищеної комфортності. Збільшений простір для ніг, а також комфортабельні крісла, спинки яких відкидаються на 8 дюймів, а підголовники мають 4 положення, забезпечують максимально комфортний відпочинок пасажирів під час польоту. Залежно від типу повітряного судна Cathay Pacific пропонує від 26 до 34 місць в салоні Преміального економічного класу.

Пасажирам Преміального економічного класу обслуговування надаються виділені стійки реєстрації в аеропортах, пріоритетний вихід на посадку і збільшена норма безкоштовного провезення багажу до 25 кг Преміальний економічний клас також доступний на рейсах Cathay Pacific між Гонконгом і Австралією, Манілою, Токіо. З 15 листопада 2013 року новий клас обслуговування буде введений на лінії Гонконг-Москва.

Тарифи Cathay Pacific Airways з вильотом з Москви комбінуються із спеціальними тарифами S7 при вильоті з Санкт-Петербургу, Нижнього Новгорода, Казані, Самари, Волгограду, Ростова, Калінінграду, Пермі, Уфи, Краснодару, Анапи, Астрахані, Сочі, Владикавказу, Єкатеринбургу, Тюмені, Сургута, Новосибірська і Улан – Уде. Oформляется наскрізний авіаквиток на бланку Cathay Pacific Airways. Зверніть особливу увагу на тариф між Москвою і Санкт-Петербургом/ Казанню/ Нижнім Новгородом – він складає 0 євро!

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.