Як отримати ПМП Мальти в обмін на інвестиції

Всього за кілька років з моменту свого відкриття, програма Мальтійської республіки щодо отримання громадянства шляхом інвестування в державу отримала великий попит серед жителів Китаю і країн СНД.

Як отримати ПМП Мальти в обмін на інвестиції

Такий яскравий інтерес не безпідставний. Мальта – це прекрасне острівна держава, з високим рівнем життя, якісною медициною, розвиненою інфраструктурою. І при цьому, дехто чомусь боїться брати участь в цій програмі. Причому причини, по більшій частині надумані і безпідставні. Ми постараємося відповісти на найпопулярніші питання, які можуть виникнути у інвестора перед участю в програмі.

Найголовніше – це пройти перевірку на благонадійність і довести свою чистоту перед законом. Пропоновані інвестиції повинні бути отримані законним шляхом, а сам інвестор не мати проблем із законом. В такому випадку, можливість відмови знижується до нуля.

Куди звернутися

 

Дізнатися більш детальну інформацію ви завжди можете за посиланням: https://immigrationtomalta.com/pmzh-malty-za-investicii/. Не зволікайте та звертайтеся негайно, тому що це одна з найкращих інвестиційних програм в Європі!

 

Актуальність програми

 

Програма була запущена 4 роки тому – з січня 2014 року. Всього для участі в ній передбачено 1 800 заявок. Заявки активно подаються, але до переможного кінця добираються всього кілька сотень заявників зі своїми сім’ями. Причому, одна заявка на отримання громадянства передбачає участь інвестора з усіма членами родини, кого він тільки побажає внести в список заявників.

Програма популярна, але якщо темпи подачі заявки не будуть рости, вона буде актуальною ще як мінімум 3, а то і 4 роки. Республіці вигідно видавати громадянство подібним чином, адже з моменту активації, фонд соціального розвитку поповнився більш ніж на 100 мілліонів євро. І це не рахуючи придбаних цінних активів та купленої мальтійської нерухомості. В інтересах Мальти, щоб така програма залишалася якомога довше актуальною, і не виключено, що по закінченню квоти в 1800 заявок, вона буде продовжена ще на деякий час.

 

Скільки це буде коштувати

 

  • Одноразова інвестиція в державні облігації Мальти – 250 000 євро.
  • Оплата адміністративного збору – 30 000 євро.
  • Інвестиція в нерухомість – від 270 000 євро при купівлі, 10 000 євро в рік за оренду.

 

Вимоги до інвесторів

 

  • Підтверджений офіційний дохід.
  • Відсутність Судимостей у всіх членів сім’ї.
  • Відсутність заборон на в’їзд в США, Великобританії і країн ЄС.
  • Гарний стан здоров’я (відсутність інфекційних захворювань).

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.