Де замовити костюм?


Вітання всім! Мене звуть Олексій, і я є редактором модного журналу. І ця стаття присвячена, звичайно ж, одязі. Припускаю що кожен чоловік, досягнувши певного віку, починає думати про пошивки індивідуального костюма .

Багато, як ми всі знаємо, купують собі костюм в бутиках. Однак чи варто воно того? Адже костюм, в свою чергу, це дзеркало чоловічої респектабельності, стилю і його оточення. Це – суто моя особиста думка! Де і як купувати, залежить тільки від вас. Особисто я думаю, що як мінімум один костюм у вашій шафі повинен бути зшитий індивідуально під вас. ЯК МІНІМУМ!

Кожен чоловік повинен пройти весь цей процес пошиття свого особистого і ідеального костюма. Ручна робота, це тобі не як два пальці об асфальт. Це величезна і копітка робота, яка вимагає участі не тільки майстри, а й вас самого. Багато хто вважає, що пошивка одягу це дорого. Однак же, не думайте, що ви переплачуєте за ваш костюм.

Адже кравець, що шиє для вас костюм, виконує відразу кілька робіт. Він придумує дизайн, дізнається вашу психологію, знімає з вас мірки, вибирає кожну деталь і, врешті-решт, шиє по всім зібраним даними відповідний САМЕ для ВАС костюм. Та й порівнювати одяг з бутиків у торговельних центрах з одягом ручної роботи, це як порівнювати небо і землю. Різниця досить-таки величезна між ними. Якість, дизайн, спосіб пошиття – все відрізняється.

Так як це дуже важлива подія у вашому житті, скажімо так, вибрати кращого кравця є важливим фактором для вас. Я теж колись перерив весь інтернет, порівнюючи різні компанії, чиї роботи грунтувалися саме в цьому напрямку. І на щастя для себе я знайшов ІМПЕРАТОРСЬКИЙ ПОРТНОЙ . Я, звичайно ж, сумнівався, однак вибравши саме їх я, думаю, не прогадав. Вивчивши всіх, я зрозумів, що вони вже старички на цьому ринку і мають велику популярність.

Отже, опинившись там, чого я дійсно здивувався, так це широким спектром тканин. Я, звичайно, був підготовлений, але всі ці тканини, мене трохи приголомшили. Тканини виявилися від іменитих, брендових виробників, таких як Holland & Sherry, які постачають таким же знаменитим кутюр’є, як Коко Шанель, Крістоболя Баленсіаги, Loro Piano, які постачають тканину для будинків високої моди, Charles Clayton і т.д. Але мене швидко привели до тями, пояснивши особливість кожної тканини і допомагаючи мені вибрати відповідну саме моєму стилю і моєму бюджету.

До речі, так, ціни там теж можуть досить укладатися вашому бюджету. Так що, сміливо, можу запропонувати цих професіоналів, так, як сам був дуже задоволений результатом 🙂

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.