У Тайланде проходить фестиваль туризму в Хуа Хіні

Щорічний фестиваль туризму в Ча-Аме, організований туристичним Управлінням Тайланда(ТАТ) проходить з 12 по 15 вересня. Програма заходу розписана для самостійних мандрівників і для туристичних компаній. Свято проходить красивому пляжі Ча-ам, туристи можуть брати участь в різних заходах фестивалю – дегустації морепродуктів, спостереженні за птахами і в риболовлі на кальмарів.

На курорті Ча-ам, організаторами створена спеціальна сцена під назвою Торгова зустріч, яка проходить сьогодні 13 вересня. Майданчик орієнтований на підприємців у сфері туризму і подорожей для здійснення угод під час фестивалю. Найбільш популярним місцем свята туризму став Споживчий ярмарок. Для відвідувачів встановлені спеціальні ціни на тури і готелі 5 регіонів Тайланда і продукти ОТОП(продукція кооперативів, малого і середнього бізнесу Тайланда).

Основною метою фестивалю в провінції Пхетчабури Ча-Аме являється стимулювання місцевої економіки і сприяння місцевому туризму. Хуа Хіни в цілому, і Ча-ам зокрема, є популярними місцями відпочинку у західних туристів. Статечний характер Хуа Хіна і спокійний Ча-ам відрізняються від веселої вдачі Паттайи і Пхукета. Ча-ам чудово підходить для відпочинку з дітьми – прекрасні пляжі, розвинена інфраструктура і дитячі розваги. У Ча-Аме проводиться відомий і найяскравіший в Тайланде Фестиваль повітряних зміїв.

Цікаве для мандрівників:


Китай чекає на Тебе!


 Тур в Китай

Comments are closed.